Замовити артиста Верка Сердючка

Верка Сердючка Офіційний сайт агента

Непередбачувана та відчайдушна Вєрка нещодавно відзначила двадцяти п'ятиріччя. Сердючка з'явилася на світ далекого 1993 року. Саме тоді вона вперше постала перед глядачами на полтавській «Гуморині». Зараз на рахунку Вєрки 11 сольних альбомів та участь у 16 кінокартинах. Андрій Данилко продовжує радувати своїми виступами на великих концертах та корпоративних вечорах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Верки Сердючки надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Андрія Данилка

  Початок шляху

  Творець образу Сердючки народився та виріс в українському місті Полтава. У шкільні роки майбутній артист вирізнявся активною життєвою позицією та брав участь у всіх шкільних заходах. Після закінчення 11 класу стає студентом СПТУ №30. На одному з місцевих «капусників» Андрій демонструє перед широкою публікою два номери – «Провідницю» та «Їдальню». Дещо пізніше він вирушає разом з ними на фестиваль до Ставрополя.

  Поява Вірки

  Вперше Сердючка постала перед глядачами 1993 року на полтавській «Гуморині» і справила справжній фурор. Через рік Вєрка порадувала своєю присутністю київський «Всесмих», де взяла гран-прі. Цього ж року весела провідниця стала переможницею харківської «Гуморини». Натхненний своїми сценічними успіхами Данилко вступає до естрадно-циркового училища на відділення розмовного жанру. Перша студійна композиція Сердючки «Просто Віра» виходить друком у 1997 році. У цей час Андрію пропонують запустити власний телевізійний проект «СВ-шоу». Програма стартує на каналі «1+1», але за кілька місяців переїжджає на «ТВ-6». У 1998 році Сердючка випускає у світ дві нові пісні – «Контролер» та «Потроху». А наступного року дебютує на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка з постановкою «Титанік, або Плива країна». Публіка тепло приймає артиста, і незабаром він організує великий гастрольний тур Росією.

  Підкорення Європи

  Вєрка Сердючка вийшла на сцену Євробачення у 2007 році, ставши переможцем глядацького голосування на батьківщині. Європейським жителям так сподобалася безпосередня провідниця, що вони не замислюючись віддали їй срібло. 2008 року Данилко удостоюється звання народного артиста України. Окрім великої сцени, Вєрка змогла попрацювати у кіно. Фільми за її участю «Перший швидкий» та «Шпигун» надовго запам'ятаються публіці. Сердючка дуже ексцентрична і водночас відкрита та добра дама. На своїх концертах вона любить безпосередньо спілкуватися з глядачами та виводити їх на сцену для участі у номері.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Верка Сердючка

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Верки Сердючки

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Верки Сердючки вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Верки Сердючки залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Верки Сердючки для вашого свята.

Видео Верка Сердючка

Песни Верка Сердючка

Як замовити виступ Верки Сердючки? Щоб замовити виступ Верки Сердючки на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Верки Сердючки.

Ми рекомендуємо запрошувати Верки Сердючки до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Верки Сердючки на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Верки Сердючки у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский