Замовити артиста Vicky Leandros

Vicky Leandros Офіційний сайт агента

Вікі Леандрос — німецько-грецька співачка, яка здобула всесвітню популярність у 70-х. У її творчості гармонійно поєдналися різні жанри — поп-музика, соул та фолк. Ви можете замовити артистку для виступу на вашій урочистості. Ми працюємо безпосередньо з агентом співачки та пропонуємо вигідні умови співпраці та прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Vicky Leandros надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Vicky Leandros народилася в Греції як Вассиліка Папатанасіу в 1952 році. Сім'я незабаром переїхала до Німеччини, де розвивав свою музичну кар'єру її батько – відомий співак та композитор Маріо Панас. Вікі рано виявила музичні здібності, і в 1965 вийшов перший сингл.

  Перші успіхи

  Вікі брала участь у пісенному конкурсі «Євробачення» 1967 року. Перемоги він їй не приніс, але композиція L'amour Est Bleu сподобалася слухачам. Через рік ця пісня в аранжуванні оркестру Поля Моріа вийшла в тор видання Billboard. Vicky Leandros вела дуже успішне шоу на німецькому телебаченні та випустила дебютну платівку A Taste of Vicky.

  Світова популярність

  1972 року вікі виграє конкурс Євробачення з піснею «Après Toi», написаною її батьком. Ця композиція буде згодом записана семи мовами, а продажі синглів досягнуть 10 мільйонів екземплярів. Альбом Theo wir fahr'n nach Lodz остаточно зміцнить позиції артистки на німецькій естраді. Загалом співачка випустила понад 400 альбомів та синглів восьми мовами.

  Де виступає Вікі Леандрос

  Vicky Leandros гастролює по всьому світу, бере участь у масштабних концертах та шоу: у Парижі, Лондоні, на стадіоні у Салоніках перед 60-ти тисячною аудиторією. На її виступах звучать пісні, що здобули всесвітню популярність:

  • I Love The Live;
  • After You;
  • I Saw The Love;
  • Tango of Love;
  • Blue Like The Sea.

  Ви можете запросити співачку на ювілей, весілля чи будь-яку іншу урочистість у нашому агентстві. Її чарівний голос, репертуар світового класу та невимушена манера поведінки на сцені перетворять ваш захід на незабутню подію.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Vicky Leandros

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Vicky Leandros

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Vicky Leandros вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Vicky Leandros залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Vicky Leandros для вашого свята.

Видео Vicky Leandros

Як замовити виступ Vicky Leandros? Щоб замовити виступ Vicky Leandros на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Vicky Leandros.

Ми рекомендуємо запрошувати Vicky Leandros до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Vicky Leandros на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Vicky Leandros у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский