Замовити артиста Владимир Остапчук

Владимир Остапчук Офіційний сайт агента

Молодий амбітний ведучий Володимир Остапчук зарядить будь-який захід своєю невичерпною енергією. Шоумен, актор, учасник численних ТВ-програм стане зіркою вашого свята та не дасть занудьгувати нікому з гостей. На сайті нашої агенції ви можете замовити виступ Остапчука без переплати посередникам. Запрошений артист перетворить на захоплююче шоу ваше весілля, ювілей чи корпоратив.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Владимир Остапчук надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Володимир Остапчук — єдина дитина в сім'ї, яка з дитинства звикла бути в центрі уваги. Народився 1984 року в Умані. Хлопчик любив смішити близьких та не соромився публіки. Майбутній артист здобув філологічну освіту, але розпочав кар'єру у сфері телебачення. У 2009 році Остапчук вирішив вивчитися на диктора, переїхав до столиці України і почав працювати на каналі Перший автомобільний. Продюсери помітили молодий талант, і невдовзі Володимир став відомий глядачам по всій країні. Він вів телепередачі:

  • "Ікона стилю";
  • «Великі танці»;
  • "Інспектор міста";
  • "Богиня шопінгу".

  У 2017 році Володимира обрано провідним міжнародного конкурсу «Євробачення». Також знаменитий українець випробував себе у кінематографічному жанрі – знявся в одному із сезонів серіалу «Повернення Мухтара». Сьогодні Остапчук — частий відвідувач концертів і вечірок, його запрошують як ведучий і зоряний гість. Артист вміє ловити загальну хвилю з глядачем, налаштовувати на позитивний лад навіть найстриманішу публіку. Зв'яжіться з агентами BnMusic, щоб отримати райдера Володимира Остапчука. Ми організуємо виступ зірки на вашому святі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Владимир Остапчук

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Владимир Остапчук

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Владимир Остапчук вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Владимир Остапчук залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Владимир Остапчук для вашого свята.

Як замовити виступ Владимир Остапчук? Щоб замовити виступ Владимир Остапчук на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Владимир Остапчук.

Ми рекомендуємо запрошувати Владимир Остапчук до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Владимир Остапчук на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Владимир Остапчук у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский