Замовити артиста Volbeat

Volbeat Офіційний сайт агента

«Volbeat» — відомий рок-гурт, творчість якого виходить далеко за межі важкої рок-аудиторії. У їхній музиці гармонійно поєднався рок-н-рол, хеві-метал та рокабіллі. Відомі музики можуть стати гостями на вашому святі. Ми гарантуємо організацію їхньої участі на найвищому рівні без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Volbeat надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчості

  Гурт був утворений з уламків датської рок-групи «Dominus». Назва її альбому Vol.Beat дала ім'я новому колективу.

  Оригінальний склад на момент заснування у 2001 році:

  • Майкл Поулсен (вокал)
  • Андерс К'єлхольм (бас)
  • Джон Ларсен (барабани)
  • Франц Готшалк(гітара)

  Музиканти виступають у клубах, беруть участь у місцевих фестивалях. Дебютний диск успішно вийшов у 2005 році, а гурт отримав свою першу нагороду як найкращий дебютант у жанрі рок-музики.

  Пік популярності

  Завдяки своєму самобутньому стилю, в якому змішалися звучання раннього рок-н-ролу 50-х, великоваговий хеві-метал і трохи кантрі, гурт став набувати популярності за межами Данії. Всі шість альбомів, що вийшли, мали успіх у всій Європі та за океаном. Volbeat веде активну гастрольну діяльність, виступаючи з концертами та беручи участь у престижних міжнародних фестивалях.

  Де виступає гурт

  Виступ рок-музикантів підійде для фестивалів, масових міських свят та інших масштабних заходів.

  Сет-лист концерту:

  • "Leviathan";
  • "Slaytan";
  • "Dead but Rising";
  • "A Warrior's Call";
  • "Last Day Under the Sun";
  • "Still Counting".

  Якщо ви любите атмосферу рок-концерту з драйвом, енергією та буйством позитивних емоцій, то виступ Volbeat вас не розчарує.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Volbeat

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Volbeat

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Volbeat вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Volbeat залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Volbeat для вашого свята.

Видео Volbeat

Як замовити виступ Volbeat? Щоб замовити виступ Volbeat на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Volbeat.

Ми рекомендуємо запрошувати Volbeat до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Volbeat на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Volbeat у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский