Замовити артиста Whigfield

Whigfield Офіційний сайт агента

Санні Карлсон (справжнє ім'я Whigfield) – одна з найяскравіших представниць європейської танцювальної та поп-музики. Родом вона з Італії, але відома у всьому світі з початку 90-х років. Наше агентство надає послуги з організації виступів співачки на різноманітних заходах. Ми пропонуємо укласти договір без переплат та залучення посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Whigfield надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Популярність прийшла до датської виконавиці із псевдонімом Whigfield у 1994 році. Саме тоді вона випустила перший сингл, що називався Saturday Night. Він, а також кілька наступних композицій Вігфілд займали топові позиції у хіт-парадах різних країн. До початку своєї співочої кар'єри Санні була моделлю, брала участь у фотосесіях та показах. З іншого боку, вона вивчала музичну теорію. Потім дівчина познайомилася з відомим продюсером на ім'я Ларрі Піньянолі. Завдяки йому було випущено п'ять студійних альбомів та безліч синглів. 2018 року співачка взяла участь у відборі на пісенний конкурс Євробачення, але не вийшла у фінал.

  Заходи

  Композиції Вігфілд чудово доповнять будь-який захід: від вечірки до дня народження, корпоративу чи весілля. Її відкритість та позитив створять гарний настрій у гостей, а хіти допоможуть запалити публіку та змусити її танцювати. Санні Карлсон спілкується з шанувальниками та взаємодіє з ними під час виступу.

  Популярні композиції

  Виступи Whigfield супроводжуються запальними танцювальними хітами.

  Серед них особливо вирізняються улюблені шанувальниками композиції:

  • Gotta Getcha;
  • Upon A Star;
  • Makin' My Day;
  • Right In The Night;
  • Don't Walk Away.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Whigfield

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Whigfield

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Whigfield вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Whigfield залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Whigfield для вашого свята.

Видео Whigfield

Як замовити виступ Whigfield? Щоб замовити виступ Whigfield на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Whigfield.

Ми рекомендуємо запрошувати Whigfield до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Whigfield на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Whigfield у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский