Замовити артиста Юлия Крауз

Юлия Крауз Офіційний сайт агента

Юлія Крауз — одна із найкреативніших провідних України, письменниця, шоумен. Щоб свято було не схоже на решту урочистостей, треба просто запросити стильного ведучого! Наше агентство допоможе це зробити без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Юлия Крауз надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творча кар'єра Юлії розпочалася майже 10 років тому зі звичайних весільних урочистостей. Через кілька вечірок вона зрозуміла, що її покликання — це свято. Почала розробляти власні унікальні програми, які швидко полюбилися замовникам. Артистку почали запрошувати на різні заходи, і вже через півтора року вона стала найзатребуванішою провідною Україною на думку святкових агентств. Також вона є спікером найпрестижнішої студії з навчання ведучих. Раніше вела програму "Світські хроніки". Дуже багато роботи, але дівчина знаходить час на все і часто приймає запрошення на:

  • весілля;
  • ювілеї;
  • дні народження;
  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • вечірки;
  • свята фірми.

  Її фантазія здається невичерпною, тому що навряд чи можна побачити однакові програми проведення заходів. При створенні плану урочистостей вона обов'язково враховує побажання гостей та привід зустрічі. Її професія називається «ведуча», хоча сміливо її можна назвати актрисою, яка гуртує всіх гостей, задає позитивний ритм урочистостей з перших хвилин. Навряд чи можна знайти людину, яка б пішла з вечірки незадоволеною або з поганим настроєм!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Юлия Крауз

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Юлия Крауз

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Юлия Крауз вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Юлия Крауз залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Юлия Крауз для вашого свята.

Як замовити виступ Юлия Крауз? Щоб замовити виступ Юлия Крауз на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Юлия Крауз.

Ми рекомендуємо запрошувати Юлия Крауз до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Юлия Крауз на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Юлия Крауз у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский