Замовити артиста Юлия Войс

Юлия Войс Офіційний сайт агента

Юлія Войс – українська поп-співачка, автор пісень, учасниця багатьох музичних конкурсів та телевізійних проектів. Наша агенція допоможе вам запросити виконавицю для виступу на вашому заході. Ми готові запропонувати Вам найкращі умови співпраці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Юлии Войс надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Юлія Вдовенко народилася у місті Скадовськ Херсонської області у 1984 році. З ранніх років серйозно займалася музикою, освоїла гру на фортепіано та скрипці, складала пісні. У чотирнадцять років брала участь у фестивалі "Маленькі зірки", де виконала власну пісню "Україна". 2000 року Юлія була удостоєна головної нагороди на пісенному конкурсі «Чорноморські Ігри». Після школи вступила на естрадне відділення Вищого музичного училища, навчалася в Естрадно-цирковому коледжі. В результаті співпраці з лейблом «Арт-проект» виходить відео «Де ти мій ангел», яке стало початком успішної кар'єри в шоу-бізнесі. Співачка активно гастролює не лише містами України. Юлію тепло приймає публіка у Європі та Азії. На рахунку співачки безліч відеокліпів та яскравих авторських пісень.

  Участь у заходах

  Юлія Войс виступає як на великих концертних та фестивальних майданчиках, так і на приватних святах, ювілеях, весіллях, корпоративах. Сет-лист концерту:

  • Де ти мій ангел;
  • Все про кохання;
  • Ніколи;
  • Тебе поцілувати;
  • Ти снишся мені;
  • У новорічну ніч;
  • Я не дам тобі.

  Юлія Войс має талант сценічних перевтілень і постає перед глядачами в різних образах: тендітна і вразлива, зухвала і сексуально-агресивна. Співачка виступає як режисер і постановник своїх шоу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Юлия Войс

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Юлии Войс

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Юлии Войс вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Юлии Войс залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Юлии Войс для вашого свята.

Видео Юлия Войс

Як замовити виступ Юлии Войс? Щоб замовити виступ Юлии Войс на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Юлии Войс.

Ми рекомендуємо запрошувати Юлии Войс до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Юлии Войс на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Юлии Войс у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский