Замовити артиста Юрий Горбунов

Юрий Горбунов Офіційний сайт агента

Юрій Горбунов — зірка українського телебачення, талановитий шоумен та ведучий. Запрошений артист запалить будь-яку вечірку, ювілей чи корпоратив. В агентстві BnMusic ви можете замовити виступ Горбунова на вечірці чи святі. Ми співпрацюємо з зірками безпосередньо, тому наші послуги дешевші, ніж у посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Юрий Горбунов надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Юрій народився у серпні 1970 року у провінційній українській родині. Ніщо не пов'язувало хлопчика з мистецтвом, окрім мами, яка грала на національному інструменті — бандурі. Після школи хлопець вирушив підкорювати Київ, де вступив до театрального інституту, обійшовши 200 конкурентів. Юрій став відомим після виходу телепрограми «Щасливий дзвінок», яку вів у компанії Маші Єфросініної. Пік популярності артиста посідає період роботи в проектах:

  • "Танці з зірками";
  • "Супер зірка";
  • "Краса по-українськи";
  • "Великий пекарський турнір".

  Юрій блискуче грає у кіно, на його рахунку понад 20 ролей. Також актор виявив себе в гуморі – став тренером проекту «Ліга жартів». Зйомки у серіалах, участь у концертах, робота над поп-шоу — Горбунов досяг успіху в багатьох галузях шоу-бізнесу. 2015 року заслуги естрадного діяча відзначені званням Народного артиста України. Наразі Горбунов виступає креативним продюсером фільмів та обличчям каналу «1+1». Роки роботи на телебаченні навчили Юрія підтримувати інтерес публіки. Чарівний ведучий організує незабутній корпоратив, весілля чи банкет. Щоб запросити Юрія Горбунова на захід, зв'яжіться із агентами нашої компанії. Ми надамо вам райдер артиста і відповімо на питання, що цікавлять.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Юрий Горбунов

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Юрий Горбунов

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Юрий Горбунов вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Юрий Горбунов залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Юрий Горбунов для вашого свята.

Як замовити виступ Юрий Горбунов? Щоб замовити виступ Юрий Горбунов на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Юрий Горбунов.

Ми рекомендуємо запрошувати Юрий Горбунов до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Юрий Горбунов на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Юрий Горбунов у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский