Замовити артиста Zak Abel

Zak Abel Офіційний сайт агента

Молодий та перспективний британський виконавець Zak Abel працює у музичних стилях соул, поп, а також tropical music. За переділами Великобританії виконавець теж дуже популярний, а сьогодні ви можете без проблем замовити Зака Ейбла на корпоратив, день народження та інший захід до країн СНД та Європи.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Zak Abel надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Zak Abel

  Молодий співак Zak Abel прославився після того, як його сингл Unmissable, записаний спільно з Gorgon City, потрапив у верхні рядки британського чарту. Сьогодні запросити Zak Abel на захід прагнуть як у Великій Британії, так і за її межами, адже відеокліпи виконавця набирають мільйони переглядів на «Ютуб» у найкоротші терміни. До найпопулярніших музичних композицій Зака Ейбела, які активно скачують із iTunes, варто віднести:

  • "Say Sumthin";
  • "Wise Enough";
  • "Only When We're Naked".

  Пориньте у прекрасний світ сучасної музики, замовляючи організацію концерту із Заком Ейблом у нашому букінг-агентстві.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Zak Abel

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Zak Abel

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Zak Abel вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Zak Abel залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Zak Abel для вашого свята.

Видео Zak Abel

Як замовити виступ Zak Abel? Щоб замовити виступ Zak Abel на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Zak Abel.

Ми рекомендуємо запрошувати Zak Abel до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Zak Abel на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Zak Abel у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский