Замовити артиста Zdob și Zdub

Zdob și Zdub Офіційний сайт агента

Популярний молдавський гурт Zdob și Zdub – це справді творчий колектив, який працює у різних музичних стилях. Якщо любите музику у стилі фолк-рок, фолк-панк з оригінальною подачею, то не сумнівайтеся та замовляйте гурт «Здоб ши Здуб» на корпоратив!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Zdob și Zdub надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Група Zdob și Zdub

  Гурт був започаткований на початку 90-х років минулого століття, а популярність до колективу прийшла на початку 2000 років після того, як хлопці записали авторську версію пісні «Бачили ніч». Сингл протягом року посідав перші місця у музичних хіт-парадах країн СНД, після чого гурт випустив кілька нових альбомів. Всього через 4 роки колектив відзначався на пісенному конкурсі «Євробачення», а їхній сингл «Bunica Bate Doba» посів почесне 6 місце. Гурт «Здоб ши Здуб» зараз складається з 6 осіб, він випустив 10 альбомів та кілька відеокліпів, а популярні композиції гурту транслюють найкращі світові радіостанції. Ви вже хочете почути сингли «Cucușor», «Мамалігаманія», «So Lucky» та інші? Тоді не витрачайте час і не шукайте офіційний сайт агента гурту «Здоб ши Здуб», адже організацію їхнього концерту ви можете замовити в букінг агенції BnMusic!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Zdob și Zdub

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Zdob și Zdub

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Zdob și Zdub вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Zdob și Zdub залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Zdob și Zdub для вашого свята.

Видео Zdob și Zdub

Як замовити виступ Zdob și Zdub? Щоб замовити виступ Zdob și Zdub на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Zdob și Zdub.

Ми рекомендуємо запрошувати Zdob și Zdub до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Zdob și Zdub на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Zdob și Zdub у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский