Замовити артиста 21 Pilots

21 Pilots Офіційний сайт агента

Twenty One Pilots – американський гурт, що виступає в жанрі альтернативний хіп-хоп. Основними учасниками колективу є Тайлер Джозеф та Джош Дан. Група утворена у 2009 році в штаті Огайо.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 21 Pilots надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артистів

  Гурт Twenty one Pilots отримав свою популярність у 2015 році, коли випустив свій альбом «Blyrryface». Також зростанню популярності сприяв випуск треку «Stressed out», який досі тримається в топі 50 треків, що найчастіше прослуховуються. Сингл Heathens став саундтреком до фільму Загін самогубців і також стояв у першій десятці світових чартів 2016 року. Альбом, до якого увійшли дані композиції, було п'ять разів номіновано на звання «Альбом року» у різних конкурсах.

  Номінації альбому "Blurryface":

  • Alternative Press Music Awards 2016 ( перемога у номінації «Альбом року»);
  • Billboard Music Awards 2016 (перемога у номінації «Найкращий рок-альбом);
  • IHeartRadio Music Awards 2017 (перемога у номінації «Альтернативний рок-альбом року»).

  Варто зазначити, що нинішній склад гурту був не початковим. У момент утворення групи в колективі окрім Тайлера Джозефа знаходилися Нік Томас і Кріс Саліхом, однак через розбіжності вони покинули групу в 2011. У той же рік до Тайлера приєднався Джош. На сьогоднішній день гурт має вже п'ять успішних альбомів і анонсує новий до середини 2019 року. До Росії група приїжджала лише три рази, але вже встигла запасти в душу багатьом шанувальникам альтернативи. Концерти групи, як правило, відбуваються дуже видовищно та масово.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати 21 Pilots

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 21 Pilots

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 21 Pilots вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 21 Pilots залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 21 Pilots для вашого свята.

Видео 21 Pilots

Як замовити виступ 21 Pilots? Щоб замовити виступ 21 Pilots на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 21 Pilots.

Ми рекомендуємо запрошувати 21 Pilots до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 21 Pilots на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 21 Pilots у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский