Замовити артиста Adam Gontier

Adam Gontier Офіційний сайт агента

Адам Гонтьє – популярний канадський вокаліст, музичний продюсер та автор текстів. В даний час він пов'язаний з музичним гуртом "Saint Asonia". У минулому він був частиною альтернативної рок-групи Three Days Grace, але тепер перебуває у вільному плаванні, успішно будуючи сольну кар'єру та співпрацюючи з іншими відомими музикантами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Adam Gontier надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Адам розпочав свою музичну кар'єру практично зі шкільної лави, зібравши рок-гурт Groundswell зі своїми друзями. Тоді музиканти ще не гналися за комерційним успіхом та прагнули робити якісний атмосферний рок. Однак невдовзі після закінчення школи погляди на творчість були переглянуті, і групу перейменували на Three Days Grace, що дало містичний поштовх до серйозного зростання популярності проекту.

  Пік популярності

  Як учасник колективу, Адам Гонтьє записав культову рок-композицію «I Hate Everything About You», яка вивела важку музику на якісно новий рівень. Через деякий час Адам вирішив залишити колектив і почав записувати сольну музику. Гонтьє має гіпнотичну природну чарівність, тому більшість шанувальників групи, а особливо шанувальниць, зустріли цю новину із захопленням і почали з нетерпінням чекати на релізи. Практично відразу, покинувши Three Days Grace, Адам випускає сингл у складі нового гурту Saint Asonia «Better Place», вихід якого набув широкого резонансу серед шанувальників жанру. Як і раніше, Гонтьє писав більшість текстів пісень та виконував безліч гітарних партій. Крім 'Three Days Grace' та 'Saint Asonia', Адам був пов'язаний з багатьма іншими музичними проектами, такими як Apocalyptica, Art Of Dying, Before The Curtain, Daughtry та Kim Brown. Гонтьє пройшов важкий і довгий шлях до визнання у світі музики та отримав безліч нагород, серед яких:

  • IMT POP AWARDS 2010
  • «Рок сингл року»
  • "Wire Awards" 2012

  Що стосується сольного проекту, найбільшу популярність завоювала пісня I Don`t Care, записана спільно з інструментальним альтернативним гуртом Apocalyptica, який вибився на перші рядки світових чартів за лічені дні.

  Музичний стиль

  Музичний напрямок проектів Гонтьє заснований на суміші пост-гранжу та хард-року. Якщо раніше у складі першої своєї групи Адам тяжів до важких рифів та агресивної подачі, то зараз його роботи відрізняються ліричністю та інструменталізмом. Втім, любов до хард-року він не втратив і активно працює над новим альбомом, у якому шанувальники дізнаються про вплив ранніх імпульсивних Three Days Grace.

  Формат виступів

  Адам, як будь-яка справжня рок-зірка, неймовірно енергійний на сцені та повністю викладається під час виступів. Він неодноразово збирав стадіони як у складах музичних гуртів, так і сольно. Особливий магнетизм має його ліричний баритон і віртуозне володіння гітарою. Гонтьє чудово відчуває публіку, його концерти завжди емоційні, наповнені драйвом та адреналіном. Справжні шанувальники року можуть замовити виступ артиста для тематичних вечірок, фестивалів та днів народжень. Найорганічніше концерт артиста впишеться у масштабний захід.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Adam Gontier

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Adam Gontier

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Adam Gontier вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Adam Gontier залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Adam Gontier для вашого свята.

Видео Adam Gontier

Як замовити виступ Adam Gontier? Щоб замовити виступ Adam Gontier на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Adam Gontier.

Ми рекомендуємо запрошувати Adam Gontier до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Adam Gontier на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Adam Gontier у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский