Замовити артиста Adam Lambert

Adam Lambert Офіційний сайт агента

Молодий король танцювальної музики Adam Lambert став найвідомішим учасником західного аналога «Фабрики зірок» – шоу «American Idol». Заводні хіти Адама Ламберта у його живому виконанні перетворять свято на феєричну подію!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Adam Lambert надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Яскравий та неповторний Адам Ламберт. Біографія успіху

  Майбутній кумир мільйонів народився 1982-го року в Індіані, проте невдовзі вся його родина переїхала до Каліфорнії. Вже з десяти років Adam Lambert почав пробувати себе на акторській ниві, беручи участь у театральних постановках та талановито виконуючи різні пісні. У 19-річному віці Адам Ламберт, організація концерту якого зараз є предметом бажання мільйонів шанувальників по всьому світу, брав участь в оперетах, мюзиклах і театральних п'єсах. Водночас він виступав у ролі вокаліста андерграудного рок-гурту The Citizen. Але все змінилося 2005-го року, коли за допомогою продюсера Малколма Велсфорда молодий артист розпочав свою сольну співочу кар'єру. Справжнім проривом для Adam Lambert, замовити на свято виступ якого після цього став мрією величезної кількості людей, стала участь у шоу American Idol у 2009-му році. За час дії проекту Адам Ламберт полюбився слухачам з усієї Америки та багатьох інших англомовних країн, встиг виступити на одній сцені з Kiss та Queen , а також завоював дуже почесне друге місце. Після цього весь світ дізнався про такого обдарованого молодого виконавця, як Adam Lambert. Замовити концерт музиканта на свято: Новий рік, весілля, ювілей чи корпоратив – можна у нашій компанії BnMusic.

  Подальша біографія Adam Lambert як славетного артиста

  У 2009 році Адам Ламберт випустив свою першу сольну платівку: «For Your Entertainment». Час роботи над цим альбомом відзначився для Адама Ламберта співпрацею з багатьма відомими продюсерами та музикантами, а також виконанням композиції «Time for Miracles», яка стала саундтреком до фільму-катастрофи «2012». Також у цей час він вирушив до успішного гастрольного туру з іншими учасниками American Idol. А 2010-го року розпочалося сольне турне артиста, під час якого він феєрично представив шанувальникам свій дебютний альбом. У 2011-му році Adam Lambert знову з'явився на одній сцені з Queen, які його гідно оцінили. 2012-го року Адам Ламберт випустив другу платівку – «Trespassing», що повторила успіх першою. Сингли "Better Than I Know Myself", "Never Close Our Eyes" і "Trespassing" очолили чарти по всьому світу, а гастрольний тур цього разу включав концерти на території Білорусі, Росії та України. Влітку 2015 року виконавець випустив не менш успішний третій альбом, який отримав назву «The Original High» і захоплені відгуки як критиків, так і фанатів. Свою творчу кар'єру Adam Lambert успішно поєднує з благодійною діяльністю, збираючи кошти на забезпечення чистою питною водою мешканців країн, що розвиваються, лікування тяжкохворих дітей, боротьбу зі СНІДом та багато іншого. Ми ж як офіційний промоутер артиста пропонуємо вам замовити Adam Lambert на корпоратив або інше свято. Незважаючи на напружений гастрольний графік співака, ми зможемо запросити його на ваш захід та забезпечити не лише ідеальне дотримання райдера, а й підготовку всіх необхідних умов для чудового виступу Adam Lambert. Замовити цю послугу можна прямо на сайті концертного агентства.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Adam Lambert

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Adam Lambert

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Adam Lambert вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Adam Lambert залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Adam Lambert для вашого свята.

Видео Adam Lambert

Як замовити виступ Adam Lambert? Щоб замовити виступ Adam Lambert на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Adam Lambert.

Ми рекомендуємо запрошувати Adam Lambert до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Adam Lambert на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Adam Lambert у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский