Замовити артиста Queen

Queen Офіційний сайт агента

Культова група Queen – тепер з Адамом Ламбертом як вокаліст – відкриває новий сезон гастролей! Не проґавте можливість організувати на своєму святі концерт із живим виконанням пісень, які стали культовими для багатьох поколінь!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Queen надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Queen

  Цей музичний колектив не потребує представлення. Заснований у 1970-му році і записував такі культові пісні, як "I Want to Break Free", "We Are the Champions", "Bohemian Rhapsody", "A Kind of Magic", "We Will Rock You" та багато інших, він став одним із найзначніших музичних явищ за всю історію людства. Смерть Фредді Меркьюрі, вокаліста, автора пісень та фронтмена уславленого колективу, стала всенародною трагедією та фактично ознаменувала кінець студійної діяльності групи. Тим не менш, двоє учасників колективу – Роджер Тейлор та Брайан Мей – вважали несправедливим той факт, що шанувальники гарної музики не можуть почути знамениті пісні гурту наживо, та почали гастролювати по всьому світу зі своєю «знахідкою» – обдарованим молодим виконавцем Adam Lambert. Ми, офіційний сайт концертного агента Queen, пропонуємо вам запросити групу Queen з Адамом Ламбертом до себе на свято: на творчий вечір, на Новий рік, на весілля, як артисти на корпоратив , на ювілей або, наприклад, на банкет. Виступ уславленого колективу з Адамом Ламбертом на приватному заході може здатися нездійсненною мрією, проте ми вже не перший рік займаємося тим, що втілюємо в життя подібні мрії.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Queen

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Queen

подобрать для Вашего мероприятия




Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Queen вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Queen залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Queen для вашого свята.

Видео Queen

Як замовити виступ Queen? Щоб замовити виступ Queen на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Queen.

Ми рекомендуємо запрошувати Queen до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Queen на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Queen у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский