Замовити артиста AlBano

AlBano Офіційний сайт агента

Аль Бано – це визнаний метр поп-музики не лише у рідній для співака Італії, а й у всьому світі. Виступи Al Bano – завжди темпераментні, атмосферні, незабутні шоу, одне з яких цілком може відбутися на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста AlBano надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Аль Бано

  Майбутній всесвітньо відомий співак народився 1943-го року в комуні Челліно-Сан-Марко в Італії. Його батько в роки Другої світової знаходився в Албанії, на честь якої назвав свого сина нетиповим для італійця ім'ям Альбано. Згодом музикант вирішив поділити своє ім'я на дві частини – так і з'явився сценічний псевдонім Аль Бано. Дебютна платівка виконавця вийшла 1965-го року і мала назву «La strada/Devo Dirti Di No». Проте найбільший сплеск всенародного кохання Аль Бано пережив у 1967-му році, після виходу синглу «Nel sole» та однойменного альбому. Незважаючи на поважний вік, Al Bano досі веде активне творче життя та гастрольну діяльність. Звичайно, графік його виступів дуже щільний, але ми зможемо знайти для вас потрібну вільну дату. Ми здатні замовити виступ артиста Аль Бано практично на будь-яке ваше свято: на корпоратив, весілля, Новий Рік чи ювілей.

  Як складалася виконавця біографія Al Bano після першого успіху?

  За минулий з 60-х років минулого століття Аль Бано записав ще багато успішних синглів та платівок. Більше того: наприкінці 60-х-початку 70-х років було випущено сім музичних художніх фільмів, заснованих на музиці цього виконавця. Цікаво, що практично у всіх цих фільмах головні ролі виконували сам Al Bano та кохання всього його життя – Роміна Пауер, американська актриса та співачка. Саме на зйомках одного із цих фільмів парочка і познайомилася. Близько семи разів ця пара виступала на музичному фестивалі в Сан-Ремо – найпрестижнішому італійському конкурсі для виконавців. Більше того, 1984-го року вони посіли у цьому фестивалі перше місце, представивши на суд слухачів композицію «Ci sara». Всесвітню популярність також завоювали хіти Аль Бано «Sharazan», «Felicita» та багато інших.

  Які пісні можуть бути включені до виступу Al Bano на корпоратив?

  • Ci sara
  • Felicita
  • Sharazan
  • ще близько десяти відомих і улюблених композицій Аль Бано.

  Чому ми – ваш найкращий організатор?

  1. На території СНД тільки ми як уповноважений промоутер артиста можемо гарантовано запросити його на ваш захід.
  2. Нам чудово відома біографія співака Альбано. Ми зможемо відповісти на всі питання, що вас цікавлять, про музиканта.
  3. Статус офіційного тур-менеджера Аль Бано дозволяє нам пропонувати найвигідніші ціни артистів.
  4. Якщо ви побоюєтеся, що виступ із якихось причин не відбудеться і завдасть вам збитків, то ми можемо здійснити страховку контракту з артистом у Лондоні.
  5. Вирішення всіх організаційних питань, як і виконання всіх нюансів райдера, ми беремо на себе.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати AlBano

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на AlBano

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна AlBano вказана для ознайомлення. Остаточний прайс AlBano залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар AlBano для вашого свята.

Видео AlBano

Песни AlBano

Як замовити виступ AlBano? Щоб замовити виступ AlBano на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу AlBano.

Ми рекомендуємо запрошувати AlBano до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення AlBano на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ AlBano у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский