Замовити артиста Alexandra Stan

Alexandra Stan Офіційний сайт агента

Alexandra Stan – чарівна виконавиця з Румунії, підкорила весь світ своїми енергійними синглами. Олександра Стан на пару зі своїм сильним вокалом та вродженою харизмою перетворять будь-який ювілей чи корпоратив на яскраве та незабутнє шоу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alexandra Stan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Alexandra Stan

  Народжена в 1989 році в Констанці Олександра Стан пройшла важкий шлях становлення правильного вокалу, перемагаючи на різних конкурсах та виступаючи на весіллях та на банкетах. На відміну від багатьох музикантів-самоучок, Alexandra всерйоз займалася музикою. Мріючи з дитинства стати співачкою, вона брала участь у конкурсах. Долевою для юної вокалістки стала участь у румунському фестивалі «Mamaia». Незабаром співачка записала свій перший сингл.

  Подальша біографія Олександри Стан

  У 2009 році вийшов кліп на сингл Lollipop, який переглянуло понад 2,5 мільйона людей. Він підніс ім'я Олександри Стан в один ряд з такими артистами Румунії, як Morandi , Deepside Deejays та Radio Killer . Наступного року співачка анонсувала новий сингл – Saxobeat. Потім вийшов сингл Baby, It's Ok, який також став знаменитим. Того ж року менеджер Стан з організації виступів нібито жорстоко побив її, якщо вірити словам співачки, і відмовився виплатити шестимісячний гонорар. Після розірвання контракту з Марселем Проданом контакти Alexandra Stan знову з'явилися в організаторів концертів. Без участі продюсера було записано сингл Thanks for Leaving. Замовивши артистку на свято чи корпоратив, ви почуєте її гучні хіти:

  • Lollipop
  • Mr. Saxobeat
  • Lemonade
  • Thanks for Leaving
  • Cliche (Hush Hush)
  • We Wanna
  • Vanilla Chocolat.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alexandra Stan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alexandra Stan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alexandra Stan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alexandra Stan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alexandra Stan для вашого свята.

Видео Alexandra Stan

Песни Alexandra Stan

Як замовити виступ Alexandra Stan? Щоб замовити виступ Alexandra Stan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alexandra Stan.

Ми рекомендуємо запрошувати Alexandra Stan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alexandra Stan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alexandra Stan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский