Замовити артиста Alphaville

Alphaville Офіційний сайт агента

Виступ гурту Альфавіль – це найкраща розвага для свята в тому випадку, якщо ви любите бадьору та енергійну синтипоп-музику. Заводні пісні Alphaville однозначно не залишать вас та ваших гостей байдужими!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alphaville надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Група Alphaville

  Група Альфавіль була заснована в 1984-му році в Німеччині і стала одним із родоначальників жанру синтіпоп поряд з Depeche Mode, Duran Duran та Pet Shop Boys. Цей прекрасний жанр був трохи забутий до кінця ХХ століття, проте в останнє десятиліття його популярність знову відродилася завдяки Owl City, Kesha та іншим молодим виконавцям, які створюють синтипоп-музику. Група Alphaville, що стоїть біля витоків цього жанру, свого часу прославилася завдяки композиціям Forever Young і Big In Japan. Цікаво, що свою назву гурт Альфавіль вибрав на честь однойменного фільму, що вийшов на екрани далекого 1965-го року. У ньому ця назва має антиутопічне місто майбутнього – місто, яким керує комп'ютер, і в якому заборонені всі гуманні почуття, на які тільки здатна людина. Як не складно здогадатися, головні герої цього фільму борються за кращі умови життя для людей. Саме під цією назвою колектив у середині 1980-х років підірвав усі чарти своїми заводними композиціями, і його вирішили не міняти. Активну творчу діяльність музиканти Альфавіль продовжують і донині: 2014-го року вийшла їхня нова платівка «Strange Attractor». Ми, компанія BnMusic, на праві офіційного сайту концертного агента Alphaville пропонуємо вам замовити артистів ансамблю до себе на свято: на Новий Рік, весілля, корпоратив чи ювілей. Ми маємо прямі контакти Alphaville і завжди можемо знайти в їх напруженому гастрольному графіку вільну дату для концерту на приватному заході наших клієнтів. А завдяки тому, що ми працюємо без посередників, ціни артистів, які ми пропонуємо, максимально демократичні.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alphaville

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alphaville

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alphaville вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alphaville залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alphaville для вашого свята.

Видео Alphaville

Песни Alphaville

Як замовити виступ Alphaville? Щоб замовити виступ Alphaville на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alphaville.

Ми рекомендуємо запрошувати Alphaville до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alphaville на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alphaville у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский