Замовити артиста Alt-J

Alt-J Офіційний сайт агента

Поп та електро групу Alt J сміливо можна віднести до списку бендів із найнетрадиційнішою назвою. Ні, в цьому імені зовсім не прихований таємний сенс, хлопцям просто захотілося назвати колектив на честь символу «∆», який набирається на клавіатурі клавішами Альт, Джей.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alt-J надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Альт джей: несподівана слава

  Ідейним натхненником та лідером колективу Alt J можна вважати Джона Ньюмена. Саме йому прийшла ідея зібрати бенд та назвати його так, і саме він став автором перших пісень. Біографія Alt J почалася з репетицій у гуртожитку, де не дозволялося голосно шуміти. Саме цим фактом пояснюється незвичайне звучання гурту Alt J – хлопці просто не могли використовувати бас-гітару та барабани. Пізніше у колективі таки з'явилася бас-гітара, яка належить Гвілу Сейнсбері. Прагматичний і водночас мелодійний німець Гус Ангер-Хамільтон відповідає за клавіші, ну а Том Грін управляє ударними. Очевидно, що хлопці з Alt J свою справу знають, адже їхній дебютний альбом An Awesome Wave подарував виконавцям престижну премію Mercury Prize і вмить став найпопулярнішим у Великій Британії та Ірландії. Незабаром хлопці вирушили в тур США з метою завоювати схильність американських меломанів. Не менш вдалим виявився другий альбом This Is All Yours, який було номіновано на Греммі. Дітей запрошували на численні фестивалі, серед яких Latitude, Reading and Leeds, Bestival. Найзапальніші хіти бенду:

  • Tessellate,
  • Matilda,
  • Taro,
  • Hand-Made,
  • Breezeblocks,
  • Crisis.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alt-J

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alt-J

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alt-J вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alt-J залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alt-J для вашого свята.

Видео Alt-J

Як замовити виступ Alt-J? Щоб замовити виступ Alt-J на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alt-J.

Ми рекомендуємо запрошувати Alt-J до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alt-J на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alt-J у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский