Замовити артиста Angela Cavagna

Angela Cavagna Офіційний сайт агента

Італійська співачка Angela Cavagna відома також як актриса, модель, яка веде телепередач. Виконує пісні у стилі диско рідною мовою, а також англійською, іспанською. Організувати яскравий виступ зірки для вас ми можемо без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Angela Cavagna надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Дитинство знаменитості пройшло у заняттях балетом та танцями. Закінчивши національну хореографічну академію Монте-Карло, дівчина вступила до римського театру, де успішно брала участь у постановках. Дебют як ТВ-ведуча відбувся у спортивній програмі 1987 року. Через кілька років вона працювала на телебаченні, виконуючи пісні та танцюючи. Перший сингл "Sex is Movin" зайняв лідируючі позиції в європейських рейтингах. Анджелу почали запрошувати незліченну кількість разів на телешоу, вона вирушила в турне Піренейським півостровом, де стала улюбленицею публіки завдяки співу «наживо». Пізніше було випущено альбом із каверами Боба Ділана, Тоні Реніса, Лоредана Берте. Автор передач, кореспондент, оглядач, учасниця реаліті – невгамовна натура бралася буквально за все, на що вистачало часу та сил.

  Теперішній час

  Поряд із Софі Лорен та Монікою Беллуччі її назвали секс-символом. Модель позувала для "Пентхаус", "Плейбой", "Новелла", "Єва експрес" у кількох країнах. Знялася у фільмах. Їй присвячені книжки. З 2015 року Енджі одружена з підприємцем Паоло Солімано. Керує телеканалом "5 день". Продовжує співати. Аудиторія любить цю розкуту на сцені жінку за вміння швидко встановити контакт із глядачем, простоту у спілкуванні, життєрадісність.

  Вокальні твори:

  1. "Cuando, Quan, Quan";
  2. "Y La luna llego";
  3. "Take a Byte";
  4. "Sex is movin'";
  5. "Dynamite".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Angela Cavagna

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Angela Cavagna

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Angela Cavagna вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Angela Cavagna залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Angela Cavagna для вашого свята.

Видео Angela Cavagna

Як замовити виступ Angela Cavagna? Щоб замовити виступ Angela Cavagna на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Angela Cavagna.

Ми рекомендуємо запрошувати Angela Cavagna до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Angela Cavagna на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Angela Cavagna у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский