Замовити артиста  Angelo Branduardi

 Angelo Branduardi Офіційний сайт агента

Італійський вокаліст та автор композицій співає рідною мовою, іспанською, французькою, англійською. Стиль виконання поєднує фолк-рок із елементами мелодій Середньовіччя. Якщо ви хочете бачити на своєму святі справжнього менестреля, замовте виступ у нас – без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста  Angelo Branduardi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  З раннього дитинства майбутній віртуоз, що народився 1950 року, захоплювався грою на скрипці. Раніше однолітків здобув освіту при консерваторії Паганіні, прийнятий до оркестру солістом. Будучи студентом університету Мілана, освоїв гітару та почав писати вірші та музику. У 24-річному віці видав дебютний альбом, аранжований Полем Букмастером. Наступна збірка вийшла у співавторстві з Мауріціо Фабриціо, третя (з кельтськими, німецькими, єврейськими нотками) вийшла повністю акустичною – за неї композитор удостоєний престижної нагороди – della Critica Discografica. Композиції зачаровують, сповнені містики, лірики, романтики. Тридцять років творчої діяльності ознаменувалися випуском дисків, саундтреків до фільмів, участю в теле- та радіопередачах, безліччю концертів, спільних із колегами записів.

  Гастрольна діяльність

  Найяскравішою культурною подією називають європейське турне, сценічними майданчиками якого стали храми. Кожна постановка – своєрідна вистава з танцями Середньовіччя та народним співом, що звучить особливо урочисто серед стін церков. Приїзд музиканта до будь-якої країни – справжня сенсація. Він створює неповторну атмосферу, запалює зал, товариський, вступає у контакт із глядачем.

  Найбільш відомі сингли:

  1. "La Pulce D#Acqua";
  2. "La favola degli Aironi";
  3. "Il Dono Del Cervo";
  4. "Il Cantico Delle Creature";
  5. "Il Funerale";
  6. "Laila, Laila".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати  Angelo Branduardi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на  Angelo Branduardi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна  Angelo Branduardi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс  Angelo Branduardi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар  Angelo Branduardi для вашого свята.

Видео  Angelo Branduardi

Як замовити виступ  Angelo Branduardi? Щоб замовити виступ  Angelo Branduardi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу  Angelo Branduardi.

Ми рекомендуємо запрошувати  Angelo Branduardi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення  Angelo Branduardi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ  Angelo Branduardi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский