Замовити артиста Anna Tatangelo

Anna Tatangelo Офіційний сайт агента

Італійська артистка та співачка Ганна Татанджело працює у багатьох жанрах і навіть поєднує їх між собою. Талановита дівчина пише і виконує пісні про жіночу частку і різноманітні ситуації. Перший успіх до неї прийшов у 15 років, коли вона стала наймолодшою переможницею на фестивалі Сан-Ремо. Активна і чутлива манера виконання викликає найчистіші емоції та змушує згадувати найкращі моменти у житті. Ви можете запросити виконавицю через нашу агенцію, ми закріплюємо зобов'язання за допомогою договору та забезпечуємо низькі ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Anna Tatangelo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Тоді ж, після першої перемоги, Ганна записала свій перший сингл і свіжими слідами випустила перший студійний альбом. Це сталося у 2003 році, а вже через 2 роки співачка нагромадила сили, розробила та покращила свій стиль. Вона випустила другий альбом і одразу здобула другу перемогу на фестивалі Сан-Ремо, цього разу в категорії жіночої пісні. За свою кар'єру (на даний момент) дівчина 7 разів брала участь у цьому італійському музичному фестивалі та з них 5 разів отримувала призове місце з першої трійки. Ганна продовжує активно працювати над своїми піснями. Вона випустила 7 альбомів і знялася у фільмі «Різдво на Півдні». З кожним роком вона приваблює все нових та нових шанувальників таланту, адже вона із задоволенням виступає та спілкується з фанатами. Її можна запросити виступити на міському святі чи приватному заході будь-якого формату (корпоративи, дні народження, вечірки). Шанувальники цінують такі композиції:

  1. "Dov'e il corraggio".
  2. "Essere una donna".
  3. "Il mio amico"
  4. "Profumo di mamma"
  5. "Rose spezzate"
  6. "Occhio per occhio"
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Anna Tatangelo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Anna Tatangelo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Anna Tatangelo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Anna Tatangelo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Anna Tatangelo для вашого свята.

Видео Anna Tatangelo

Як замовити виступ Anna Tatangelo? Щоб замовити виступ Anna Tatangelo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Anna Tatangelo.

Ми рекомендуємо запрошувати Anna Tatangelo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Anna Tatangelo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Anna Tatangelo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский