Замовити артиста Antonella Ruggiero

Antonella Ruggiero Офіційний сайт агента

Антонелла Руджеро здобула свою популярність як соліст італійської групи Матіа Базар, але потім почала сольну кар'єру. Нині вона радує шанувальників свого таланту композиціями у жанрі року, фолку, опери. Її голос вважається надбанням усієї країни, адже вона бере 4 октави своїм легким сопрано. Замовити виступ виконавця можна через наш сайт без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Antonella Ruggiero надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Антонелла точно була впевнена у своєму призначенні, тому закінчила Академію образотворчих мистецтв. Ще під час навчання вона стала солісткою гурту. Вони ретельно підготувалися та посіли перше місце на фестивалі Сан-Ремо, хоча експерти стверджують, що значну частину роботи зробив саме дивовижний голос солістки. У 1989 році Дівчина вирішила піти з групи і зайнятися своєю сім'єю. На це у неї пішло 7 років, після чого співачка розпочала сольну кар'єру. Після цього вона ще 6 разів брала участь в італійському музичному фестивалі в індивідуальній категорії та з них 3 рази посіла призове місце. Знаменита співачка гастролює по всьому світу, у тому числі у 2013 році вона виступала зі своєю програмою «Римські канікули» у Московському Міжнародному домі музики. Також вона знімалася в італійському фільмі, випустила понад 12 студійних альбомів та навіть допомагала у записі пісень для альбому знаменитого гурту Scooter. Антонелла досі радує шанувальників своїм чудовим голосом та приймає запрошення виступати на приватних заходах.

  Популярні композиції:

  1. Libera
  2. Registrazioni Moderne
  3. Lunacrescent
  4. Sacrarmonia [Il Viaggio]
  5. L'Abitudine Della Luce
  6. I Regali Di Natale
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Antonella Ruggiero

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Antonella Ruggiero

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Antonella Ruggiero вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Antonella Ruggiero залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Antonella Ruggiero для вашого свята.

Видео Antonella Ruggiero

Як замовити виступ Antonella Ruggiero? Щоб замовити виступ Antonella Ruggiero на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Antonella Ruggiero.

Ми рекомендуємо запрошувати Antonella Ruggiero до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Antonella Ruggiero на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Antonella Ruggiero у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский