Замовити артиста Appassionante

Appassionante Офіційний сайт агента

Група Appassionante підкорила не лише італійську, а й європейську естраду. Тепер оцінити їхній талант і барвисту шоу-програму можете і ви. Запросіть зірок світової величини за допомогою нашої компанії та запам'ятайте це свято надовго!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Appassionante надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Appassionante

  Тріо Appassionantе – це чарівні співачки з ангельськими голосами. Гурт отримав визнання на міжнародних музичних фестивалях. Їхні виступи гідно оцінені в багатьох країнах світу. Навіть нашим співвітчизникам припала до смаку творчість Стефанії, Марі та Джорджі. Музичний проект утворився 2002 року в Італії. До складу колективу входять талановиті вокалістки з професійною музичною освітою. Всі вони можуть похвалитися відмінним класичним сопрано та привабливою зовнішністю. Такий «коктейль» позитивних якостей не залишився непоміченим у європейській музичній індустрії. У репертуарі гурту Appassionante представлений гармонійний мікс, який складається з найкращих творів класичної музики, а також прогресивних тенденцій популярної електроніки. Завдяки гармонійному злиттю стилів у поєднанні з природною красою та талантом вокалісток, у колективу миттєво з'явилися кілька тисяч шанувальників. 2002 року талановите тріо помітили менеджери з великого німецького холдингу. Заступництво професійних продюсерів забезпечило привабливим дівчатам тріумфальну ходу провідними позиціями світових чартів.

  Вершина слави та загальне визнання поп-дів Appassionante

  У 2005 році було випущено дебютний альбом, який назвали на честь гурту. Завдяки його грамотній розкрутці та проведенню широкомасштабної промо-компанії від досвідчених продюсерів популярність творчого колективу не забарилася. Меломани в європейських країнах сприйняли «на ура» нові хіти, а ЗМІ навперебій запрошували чарівних дівчат на інтерв'ю та фото-сесії. Концерти гурту Appassionante збирали переповнені зали. У 2008 році вийшов 2 альбом Salve, саме його і презентували в гастрольному турне. Ціни квитків на концерти з кожним роком зростали. Шанувальники гурту чекали від виступів не лише якісної музики, вони приходили для візуальної насолоди красою дівчат. Завдяки співпраці з професійними дизайнерами для тріо було створено неповторний стиль, який вигідно виділяв усі їхні переваги. Популярність гурту Appassionante була зумовлена завдяки сміливому поєднанню класичної (оперної) музики із сучасними та динамічними ритмами. Краса та чарівність дівчат також сприяла популярності творчого колективу. Підігрівав інтерес публіки постійні інтриги та плітки. Замовити Appassionante на корпоратив буде доречним нашим співвітчизникам, які хочуть влаштувати для себе незабутнє свято та розділити його з колегами. Популярне тріо стане «родзинкою» цього феєричного шоу. Співробітники нашої компанії є професійними організаторами урочистих заходів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Appassionante

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Appassionante

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Appassionante вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Appassionante залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Appassionante для вашого свята.

Видео Appassionante

Як замовити виступ Appassionante? Щоб замовити виступ Appassionante на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Appassionante.

Ми рекомендуємо запрошувати Appassionante до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Appassionante на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Appassionante у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский