Замовити артиста Arctic Monkeys

Arctic Monkeys Офіційний сайт агента

Бенд Arctic Monkeys – яскравий приклад того, що для слави талановитим людям не потрібні ні десятки продюсерів, ні спонсори. Хлопці досягли успіху самі, і завдячують славі батькам, які подарували двом вокалістам гітари на Різдво.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Arctic Monkeys надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Група Arctic Monkeys: секрети успіху

  Біографія Arctic Monkeys справді розпочалася на Новий рік, коли батьки Джеймі Кука та Алекса Тернера одночасно подарували двом приятелям по гітарі. Чи могли вони знати, що гітаристи-самоучки перетворяться на відому групу, яку забажає запросити на свято кожен тінейджер Англії?

  Подальший розвиток Arctic Monkeys

  Пізніше до хлопців приєдналися ще двоє шкільних друзів – Метт Хелдерс із Енді Ніколсоном, і склад колективу було укомплектовано. Вже після кількох виступів у місцевому клубі та на корпоративах «Арктичні мавпи» розпочали запис демо-записів. 17 пісень, що увійшли в перший демо-альбом, лунали безкоштовно на творчих вечорах. Слухачам настільки сподобався матеріал, що вони почали його самостійно копіювати. Незабаром контакти Arctic Monkeys розлетілися північ від Англії. Перший сингл під назвою Five Minutes with Arctic Monkeys музиканти випустили в 2005 році. І хоча кількість платівок не перевищила 2 тисяч, вже за кілька місяців група уклала контракт із Domino Records. Наступний сингл потіснив Роббі Вільямса та став лідером UK Singles Chart. Другий сингл на лейблі When the Sun Goes Down було розпродано тиражем майже 40 тис. екземплярів. Але справжній успіх Arctic Monkeys офіційний сайт концертного агента пов’язує з виходом першого альбому, який став дебютною платівкою, що найбільше продається в Британії. Сьогодні за плечима у артистів дюжина хітів, серед яких:

  • Old Yellow Bricks,
  • Electricity,
  • RU Mine?
  • Do I Wanna Know?
  • My Propeller,
  • Dancing Shoes.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Arctic Monkeys

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Arctic Monkeys

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Arctic Monkeys вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Arctic Monkeys залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Arctic Monkeys для вашого свята.

Видео Arctic Monkeys

Як замовити виступ Arctic Monkeys? Щоб замовити виступ Arctic Monkeys на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Arctic Monkeys.

Ми рекомендуємо запрошувати Arctic Monkeys до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Arctic Monkeys на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Arctic Monkeys у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский