Замовити артиста Артем Семенов

Артем Семенов Офіційний сайт агента

Артем Семенов – талановитий український виконавець та автор пісень, володар унікального діапазону голосу (від чоловічого тенора до жіночого сопрано). Популярність до артиста прийшла у 2009 році, після перемоги у шоу «Україна має талант». Артист підкорив глядачів своїм високим професіоналізмом та акторською майстерністю.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Артема Семенова надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Сьогодні Артем Семенов активно гастролює по всій Україні та за її межами, бере участь у телевізійних проектах, пише нові пісні, працює з хором. Виступ артиста – це яскраве та незабутнє шоу, заряд гарного настрою на довгий час. Окрім сольної кар'єри, артист є керівником та диригентом хору «GALART». Найбільш відомими хітами виконавця є:

  • Привид опери,
  • Адажіо,
  • Figlio Perduto ,
  • Я вільний.

  Найкращі авторські роботи:

  • пісні та відеокліпи «Дві хвилини»,
  • «Злетіти» .

  Виступ з українською народною піснею у власній обробці «Верше, мій верше» викликав фурор на пісенному фестивалі в Китаї, а виконання пісні « Du Hast» (рок-гурту «Rammstein») у 13 випуску 10 ювілейного сезону шоу «Голос країни» мало ефект бомби, що розірвалася.

  Заходи на які запрошують виконавця:

  • Концерти, фестивалі
  • День міста, урочисті заходи 
  • Весілля, весільна церемонія, річниця
  • День народження, ювілей, закрита вечірка

  Запросіть унікального артиста на своє свято із сольною програмою або з хором та отримайте море естетичного задоволення.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Артем Семенов

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Артема Семенова

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Артема Семенова вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Артема Семенова залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Артема Семенова для вашого свята.

Видео Артем Семенов

Як замовити виступ Артема Семенова? Щоб замовити виступ Артема Семенова на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Артема Семенова.

Ми рекомендуємо запрошувати Артема Семенова до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Артема Семенова на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Артема Семенова у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский