Замовити артиста Arturo Sandoval

Arturo Sandoval Офіційний сайт агента

Піаніст та трубач Артуро Сандоваль народився на Кубі. Він зазвичай виступає у стилі джаз. Замовити виконавця на свій захід можна за допомогою нашої агенції. Ми надаємо послуги безпосередньо, не залучаючи посередників, що дозволяє уникнути переплат. Зателефонуйте зараз і дізнайтесь, чи є вільні дати у графіку музиканта, а також чи є якісь особливі вимоги у його особистому райдері.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Arturo Sandoval надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Arturo Sandoval почав займатися музикою у 13 років із гри на трубі. Однак він швидко зачарувався джазовими мотивами, поступово вдосконалюючи свої навички у виконанні композицій цього стилю. При цьому відомий музикант не лише унікальним синтезом джазу та латини. Він також іноді виступав, виконуючи класику з оркестрами різних країн. Талант Артуро Сандоваля був неодноразово відзначений нагородами. За свою кар'єру він не раз отримував Греммі та Billboard, а також був лауреатом Еммі. Все це завдяки унікальному діапазону та віртуозним навичкам.

  Заходи

  Наше агентство рекомендує запросити Arturo Sandoval, якщо у вас у планах проведення корпоративу, весілля, дискотеки чи вечірки у кубинському стилі. Також композиції виконавця обов'язково сподобаються любителям джазу та подібних до нього напрямків. Артисту чудово вдається створити доброзичливу атмосферу, він добре знаходить спільну мову з публікою та активно взаємодіє з нею.

  Популярні композиції

  Серед найбільш відомих та улюблених шанувальниками композицій кубинського виконавця виділяються:

  • Manteca;
  • Andante, Andante;
  • And Then She Stopped;
  • Salt Peanuts;
  • Quimbara.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Arturo Sandoval

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Arturo Sandoval

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Arturo Sandoval вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Arturo Sandoval залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Arturo Sandoval для вашого свята.

Видео Arturo Sandoval

Як замовити виступ Arturo Sandoval? Щоб замовити виступ Arturo Sandoval на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Arturo Sandoval.

Ми рекомендуємо запрошувати Arturo Sandoval до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Arturo Sandoval на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Arturo Sandoval у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский