Замовити артиста Backstreet Boys Tribute

Backstreet Boys Tribute Офіційний сайт агента

Backstreet Boys – американська поп-група, що прославилася на весь світ наприкінці 90-х і на початку 00-х. Їхні пісні "Show Me The Meaning Of Being Lonely", "The One" та "Lager Than Life" популярні до цього дня. Хочете почути улюблені хіти бій бенда наживо? Замовте виступ Backstreet Boys Tribute – атмосферу дискотеки 90-х гарантуємо!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Backstreet Boys Tribute надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Backstreet Boys Tribute

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Backstreet Boys Tribute

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Backstreet Boys Tribute вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Backstreet Boys Tribute залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Backstreet Boys Tribute для вашого свята.

Як замовити виступ Backstreet Boys Tribute? Щоб замовити виступ Backstreet Boys Tribute на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Backstreet Boys Tribute.

Ми рекомендуємо запрошувати Backstreet Boys Tribute до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Backstreet Boys Tribute на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Backstreet Boys Tribute у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский