Замовити артиста Bastille

Bastille Офіційний сайт агента

Гурт Bastille знає не кожен слухач альтернативної рок-музики, але музика колективу разом із незмінним лідером бенду Деном Смітом однозначно заслуговує на увагу меломанів.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bastille надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Група Bastille

  Група зародилася в Лондоні та позиціонує себе як інді-поп колектив. Спочатку Ден думав створити сольний проект, але пізніше його творчі плани вилилися у створення нової групи у 2010 році. Чому саме «Бастилія»? Все просто, Ден народився у річницю взяття фортеці. Біографія Bastille починається з першого успішного хіта Icarus. Сингл став причиною запросити юний колектив на відомі британські фестивалі Glastonbury та Blissfields. Не менший успіх Bastille офіційний сайт концертного агента зафіксував після виходу за рік ще двох синглів – Bad Blood та Pompeii. Pompeii досягли другого рядка британського чарту, а альбом Bad Blood, що вийшов через рік, став лідером на англійських радіостанціях. Пізніше через величезний успіх хлопці вирішили перевидати альбом уже у вигляді збірки All This Bad Blood у подвійному форматі, куди увійшли реінкарнації найвідоміших хітів Corona та Snap! Своєрідне бачення знаменитих хітів було захоплено зустрінуте критиками. Замовити Bastille як артистів на корпоратив або на весілля означає познайомитися з усім колективом бенду: вокалістом Деном Смітом, ударником Крісом Вудом, гітаристом Віллом Фаркварсоном та клавішником Кайлом Сіммонсом. Сьогодні хлопці працюють над створенням нового альбому, паралельно фанати можуть замовити на свято Bastille та почути улюблені хіти на корпоративі у живому виконанні:

  • Icarus,
  • Pompeii,
  • Flaws,
  • Bad Blood,
  • Overjoyed.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bastille

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bastille

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bastille вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bastille залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bastille для вашого свята.

Видео Bastille

Як замовити виступ Bastille? Щоб замовити виступ Bastille на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bastille.

Ми рекомендуємо запрошувати Bastille до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bastille на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bastille у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский