Замовити артиста Beatles tribute show

Beatles tribute show Офіційний сайт агента

Відома триб'ют-група Бітлз "The Backbeat Beatles" створює неймовірно правдоподібну атмосферу часів популярності четвірки Ліверпуля. Якісне звучання, автентичні інструменти, костюми та зачіски – і перед вами легендарні Бітлз. Не пропустіть свій шанс замовити музикантів на свій захід у нашій агенції. Ми працюємо оперативно та якісно, без посередників та за оптимальною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Beatles tribute show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Ініціатором створення гурту став музикант та актор, виконавець ролі Джорджа Харрісона у фільмі «BACKBEAT» Кріс О'Ніл. До складу колективу увійшли: Пол МакДоноу, Гарі Хармон, Девід Рейлі. Гурт швидко став популярним завдяки участі в різних телевізійних шоу та виступам на концертних майданчиках Великобританії.

  Популярність та слава

  The Backbeat Beatles набуває світової популярності, гастролюючи в США, Китаї, Західній та Східній Європі. Музиканти виступали з багатьма відомими виконавцями, серед яких гурти Take That, Spandau Ballet та Ліверпульський філармонічний оркестр. Їх запрошують на зіркові вечірки світові знаменитості та великі корпорації.

  Де виступають музиканти

  Концерт гурту чудово підійде для будь-якого заходу: масштабні концерти та фестивалі, приватні вечірки та сімейні урочистості. Ви почуєте найкращі композиції:

  • She Loves You;
  • Hello, Goodbye;
  • Strawberry Fields Forever;
  • Across The Universe;
  • I Wanna Hold Your Hand;
  • Come Together.

  Концерт триб'ют-групи створює теплу атмосферу 60-х, а відкритість і почуття гумору учасників мають у своєму розпорядженні публіку.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Beatles tribute show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Beatles tribute show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Beatles tribute show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Beatles tribute show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Beatles tribute show для вашого свята.

Видео Beatles tribute show

Як замовити виступ Beatles tribute show? Щоб замовити виступ Beatles tribute show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Beatles tribute show.

Ми рекомендуємо запрошувати Beatles tribute show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Beatles tribute show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Beatles tribute show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский