Замовити артиста Biagio Antonacci

Biagio Antonacci Офіційний сайт агента

Biagio Antonacci – сучасний італійський музикант, співак, автор пісень. Жанр – піп музика. Володар престижних премій у сфері музики – Фестивальбар, Сан-Ремо. Зробіть своє свято унікальним! Наше агентство допоможе запросити світову зірку Biagio Antonacci на будь-яке свято без переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Biagio Antonacci надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Музикою артист почав займатися ще у підлітковому віці. Спочатку грав на ударних інструментах та виступав разом із невеликими колективами. 1988 року він уперше вийшов на велику сцену. Перший альбом був записаний у 1989 році – "Pazzo di lei". Він став популярним лише у своїй країні. Далі було записано ще 2 платівки, і лише четверта стала відома в усьому світі – "Non so più a chi credere". Усі радіостанції Європи почали крутити його, а учасники дискотек вже не могли уявити вечірки без пісень зірки. Загалом артист записав 16 альбомів.

  На сьогоднішній день популярність артиста не вщухає, він продовжує гастролювати та виступати на таких заходах, як:

  • весілля;
  • ювілеї;
  • дні народження;
  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • вечірки.

  Будь-який концерт — це феєрична вистава, де море музики та відмінного настрою. Не було ще жодного шанувальника, який був би незадоволений цим заходом. Співак завжди спілкується з гостями, роздає автографи та з радістю фотографується.

  Програми включають популярні хіти і нові композиції:

  • Quell'uomo lì;
  • Dolore e forza;
  • Fortuna che ci sei;
  • Buon giorno bell'anima;
  • Pazzo di lei.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Biagio Antonacci

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Biagio Antonacci

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Biagio Antonacci вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Biagio Antonacci залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Biagio Antonacci для вашого свята.

Видео Biagio Antonacci

Як замовити виступ Biagio Antonacci? Щоб замовити виступ Biagio Antonacci на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Biagio Antonacci.

Ми рекомендуємо запрошувати Biagio Antonacci до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Biagio Antonacci на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Biagio Antonacci у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский