Замовити артиста Bobby McFerrin

Bobby McFerrin Офіційний сайт агента

Талановитий вокаліст і джазмен Боббі Макферрін – майстер імпровізації і володар унікального голосу в чотири октави, яким він з легкістю наслідує музичні інструменти. Музикант, який може своїм голосом замінити оркестр, може стати гостем на вашому заході. Ми співпрацюємо з агентом артиста та гарантуємо вигідні умови букінгу та прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bobby McFerrin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Bobby McFerrin народився в Нью-Йорку у 1950 році в сім'ї музикантів і рано долучився до музики. У юності грав на фортепіано, брав участь у кавер-групах та виступав у кабарі. На початку 80-х взяв участь у джазових фестивалях Playboy та Kool. На талановитого співака звернула увагу звукозаписна компанія Elektra, і за рік вийшов перший альбом.

  Успішна музична кар'єра

  Альбом The Voice був складений з живого виступу на концерті під час європейського туру, де він виступав без оркестру та бек-вокалу. То була перша платівка, на якій не було ні акомпанементу, ні студійного накладання вокалу. Лише одного голосу Бобба Макферріна було достатньо для цілого альбому. Платівка «Спонтанні винаходи» — це також концертна імпровізація, але вже в компанії з легендою джазу Хербі Хенкоком та актором Робіном Вільямсом. Співак співпрацював з оркестром Чика Коріа, з фьюжн-групою Yellowjackets.

  Де виступає музикант

  Великі концертні зали, фестивальні майданчики, камерні концерти для приватного заходу, корпоратива — артист із задоволенням виступає для будь-якої аудиторії.

  Він виконує свої найпопулярніші композиції і, звичайно ж, імпровізує:

  • "Freedom Is a Voice";
  • "Drive My Car";
  • "Don't Worry, Be Happy";
  • "Another Night in Tunisia";
  • "Blue Bossa".

  Боббі Макферрін – чудовий шоумен і комунікатор. Він весь час веде діалог із публікою, вміє розважити та розвеселити глядачів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bobby McFerrin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bobby McFerrin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bobby McFerrin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bobby McFerrin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bobby McFerrin для вашого свята.

Видео Bobby McFerrin

Як замовити виступ Bobby McFerrin? Щоб замовити виступ Bobby McFerrin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bobby McFerrin.

Ми рекомендуємо запрошувати Bobby McFerrin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bobby McFerrin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bobby McFerrin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский