Замовити артиста Bruno Pelletier

Bruno Pelletier Офіційний сайт агента

Відомий канадський актор і співак Bruno Pelletier, який присвятив музиці все життя, зберіг привабливість, шарм та відмінний голос. Брюно Пельтьє працює у жанрі популярної музики, виконуючи сингли приємним тенором!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bruno Pelletier надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Bruno Pelletier

  Виконавець займається творчістю з самого дитинства, адже у 7 років він одержав у подарунок від батька гітару. Майбутній популярний виконавець входив до складу різних рок-гуртів, виступав у барах та брав участь у мюзиклах, а перший альбом він випустив у 1992 році. Сьогодні у співака записано понад 12 сольних альбомів, а його творчість була неодноразово відзначена музичними нагородами. Концерти виконавця відбуваються з величезним успіхом, а ви можете запросити Брюно Пельтьє на захід до будь-якої країни ЄС чи СНД, щоб почути його легендарні сингли:

  • "Cinquante fois";
  • "Ordinaire";
  • "S'en aller".

  Запросіть Bruno Pelletier на корпоратив без сумнівів, адже його концерти дарують чудовий настрій та створюють на святі особливу атмосферу!

  Як замовити Bruno Pelletier на корпоратив?

  Замовити цього виконавця на корпоратив чи захід ви можете у нашому букінг-агентстві за кілька хвилин, зробивши один дзвінок чи написавши менеджеру. У нас є контакти Брюно Пельтьє, тому ми сформуємо ціну та розповімо вам про умови співпраці через 5 хвилин після оформлення заявки!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bruno Pelletier

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bruno Pelletier

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bruno Pelletier вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bruno Pelletier залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bruno Pelletier для вашого свята.

Видео Bruno Pelletier

Як замовити виступ Bruno Pelletier? Щоб замовити виступ Bruno Pelletier на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bruno Pelletier.

Ми рекомендуємо запрошувати Bruno Pelletier до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bruno Pelletier на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bruno Pelletier у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский