Замовити артиста Bülent Ersoy

Bülent Ersoy Офіційний сайт агента

Bülent Ersoy – співачка родом із Туреччини, яка виконує музичні твори у традиційному турецькому стилі. Через наше агентство ви зможете запросити іноземну зірку, дізнатися райдер, умови виступу. Замовити концерт артиста через нас вигідно – ми працюємо без посередників, тож вам не доведеться переплачувати.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bülent Ersoy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  1971 рік запису першого альбому виконавиці. 1974 – співачка дає перший концерт на сцені одного з великих сценічних майданчиків Стамбула. Bülent Ersoy отримала визнання, але після операції зі зміни статі (Бюлент Ерсой народилася чоловіком) у 1980 році місцева влада заборонила виконавиці давати виступи. З рідної країни заїзд переїжджає до Німеччини, де дає гастролі, виступаючи перед представниками місцевої турецької діаспори. Так тривало до зміни уряду Туреччини. Коли влада змінилася, співачка знову змогла виступати у рідній країні. За довгу творчу діяльність артистка записала 30 альбомів, продовжує співати. Бюлент Ерсой досягла не лише музичного успіху. Артистку неодноразово запрошували на кінозйомки. Її фільмографія налічує 10 кінострічок. Характерна манера виконання зробила співачку популярною серед любителів турецької культури, шанувальників інших музичних жанрів – поп-музики, фолка. Вона приймає запрошення на приватні концерти та заходи. Зірку можна покликати виступити на громадське свято, корпоратив, вечірку. Запрошена знаменитість подарує безліч позитивних вражень глядачам, познайомить їх із музикою Туреччини.

  Відомі композиції

  • Asktan Sabikali;
  • Hani bizim sevdamiz;
  • Geceler;
  • Vida Busesi;
  • Dert Bende.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bülent Ersoy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bülent Ersoy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bülent Ersoy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bülent Ersoy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bülent Ersoy для вашого свята.

Видео Bülent Ersoy

Як замовити виступ Bülent Ersoy? Щоб замовити виступ Bülent Ersoy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bülent Ersoy.

Ми рекомендуємо запрошувати Bülent Ersoy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bülent Ersoy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bülent Ersoy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский