Замовити артиста Chris Botti

Chris Botti Офіційний сайт агента

Кріс Ботті – відомий у всьому світі музикант, талановитий трубач. Він привніс оригінальне інструментальне звучання до творчості Стінга, Арети Франклін, рок-зірок Марка Нопфлера та Боба Ділана. Виступ Ботті перетворить найпересічніші заходи на справжню подію. Ми гарантуємо високий рівень організації концерту за прийнятною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Chris Botti надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчості

  Свої перші уроки музики Кріс Ботті отримав у матері-піаністки у рідному місті Портленд, де він народився 1962 року. Композиції Майлса Девіса справили враження на юного трубача, і багато в чому вплинули на його подальшу творчість. Кріс пройшов курс в Університеті Індіани, а потім навчався у таких метрів джазу як Джордж Коулман та Вуді Шоу.

  Зліт музичної кар'єри

  Chris Botti розпочинав свій творчий шлях як сесійний музикант для таких зірок як Арета Франклін та Наталі Коул. Він працював із Полом Саймоном, а 1995 року випустив свій перший сольний альбом «First Wish». Ботті грав у складі експериментальної джаз-фьюжен групи та записав саундтрек до фільму «Cauhgt». У 1999 році отримав запрошення від Стінга для участі у дворічному гастрольному турі як соліст-трубач. Botti записав більше десяти дисків та збірників, отримав престижну Греммі. Наразі він активно гастролює зі своєю програмою у супровід групи професійних музикантів.

  Де виступає музикант

  Концерт Кріса Ботті буде доречний як для великого заходу, так і для приватної вечірки, корпоративу. У репертуар включені найкращі композиції автора та кавери світових хітів:

  • "My Funny Valentine" (Rodgers & Hart cover);
  • "Venice";
  • "You Don't Know What Love Is";
  • "Flamenco Sketches" (Miles Davis cover);
  • "The Very Thought of You" (Ray Noble and His Orchestra cover).

  Кріс Ботті влаштовує чудові шоу з чудовою музикою та невимушеною обстановкою. Артист має почуття гумору, із задоволенням спілкується з публікою, жваво реагує на настрій залу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Chris Botti

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Chris Botti

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Chris Botti вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Chris Botti залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Chris Botti для вашого свята.

Видео Chris Botti

Як замовити виступ Chris Botti? Щоб замовити виступ Chris Botti на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Chris Botti.

Ми рекомендуємо запрошувати Chris Botti до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Chris Botti на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Chris Botti у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский