Замовити артиста Claude Barzotti

Claude Barzotti Офіційний сайт агента

Клод Барцотті – це італійсько-бельгійський виконавець, який дуже любить обидві країни та використовує у своїй творчості їхні традиції. Він народився і до 18 років мешкав в Італії, а потім переїхав до Бельгії. За всієї поваги до своєї нової батьківщини він заявив у своїй найзнаменитішій пісні: «Я італієць і їм залишусь». Це ж помітно і за манерою виконання, яка наповнена експресивними оборотами та енергією. Щоб послухати цікаві тексти у живому виконанні, можна замовити виступ у нашій агенції без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Claude Barzotti надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Перший свій альбом Клод випустив аж у 28 років і назвав його Madame. Хоча такий пізній старт досить дивовижний, багато пісні з альбому одразу стали популярними. Відразу після цього він випустив сингл «Rital», який досі вважається найцікавішою та найвідомішою його піснею. Мешканці Італії її дуже люблять, адже вона так і називається – «Італієць». Він дуже зворушливо описав свою любов до батьківщини, тому композиція залишається популярною ще з 1981 року. Завдяки своїй активній роботі він став одним із символів естради 80-х років. Артист продовжує свою концертну діяльність, а також автор пісні для конкурсу Євробачення учасниці від Бельгії. На даний момент він має 17 студійних альбомів. Клода можна запросити виступити на концерті, корпоративі, приватній вечірці чи будь-якому іншому заході. Інтелігентний артист може підтримати розмову у перерві та підняти настрій піснями.

  Популярні композиції:

  1. Мадам.
  2. C'est moi qui pars…
  3. Je ne t'écrirai plus.
  4. Je t'apprendrai l'amour.
  5. Une autre vie.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Claude Barzotti

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Claude Barzotti

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Claude Barzotti вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Claude Barzotti залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Claude Barzotti для вашого свята.

Видео Claude Barzotti

Як замовити виступ Claude Barzotti? Щоб замовити виступ Claude Barzotti на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Claude Barzotti.

Ми рекомендуємо запрошувати Claude Barzotti до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Claude Barzotti на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Claude Barzotti у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский