Замовити артиста Cristina Scabbia

Cristina Scabbia Офіційний сайт агента

Крістіна Скаббія – принцеса італійської готичної музики. Її творчість – «акт любові важкого року та її чуттєвого голосу». Ми з радістю допоможемо вам запросити Христину на вашу вечірку без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Cristina Scabbia надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Христина – одна з перших жінок-вокалісток готик-метал сцени. Поворотним моментом у її кар'єрі стало знайомство з учасниками групи Ethereal, яка згодом була перейменована на Lacuna Coil. У 1991 році хард-рок і метал були виключно «чоловічими» напрямками і запрошення Крістіна на роль вокалістки відразу ж виділило Lacuna Coil із решти європейських гот-колективів. 1997 року Lacuna Coil за допомогою американського лейблу Century Media випустили дебютний однойменний альбом. Його успіх дозволив групі вирушити у свої перші європейські гастролі разом із зірковими португальцями – Moonspell. Незважаючи на популярність у Європі та численні концерти, у США Lacuna Coil мали мізерну фан-базу. Все змінив другий альбом гурту – "Comalies". Він буквально розірвав усі американські незалежні радіостанції. У 2005 році трек «Heaven's Lie» був визнаний «Кращою піснею в жанрі Хард-рок/Метал» на Annual Music Awards, а композиція «Swamped» стала саундтреком до відеогри «Vampire: The Masquerade – Bloodlines» та всесвітньо відомого фільму « Обитель Зла: Апокаліпсис». Досі альбом «Comalies» є найбільш продаваним в історії лейблу Century Media. Христина Скаббія називає свою творчість «любовним актом її вокалу та музики Lacuna Coil». За плечима співачки величезна кількість виступів на найавторитетніших світових фестивалях. За пристрасним, містичним та загадковим сценічним чином Крістіни ховається високоосвічена дівчина, яка пише статті для популярного рок-журналу «Револьвер» і обожнює кішок. Виступ Христини Скаббія – незабутній подарунок для всіх шанувальників важкої рок-музики. Похмура атмосфера таємничості і «вампірської пристрасті» захлисне ваше свято і стане вечіркою, що запам'ятовується в житті ваших гостей.

  Популярні композиції:

  1. "Reckless";
  2. "Layers of Time";
  3. "I Breathe";
  4. "Heaven`s Lie";
  5. "Swamped".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Cristina Scabbia

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Cristina Scabbia

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Cristina Scabbia вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Cristina Scabbia залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Cristina Scabbia для вашого свята.

Видео Cristina Scabbia

Як замовити виступ Cristina Scabbia? Щоб замовити виступ Cristina Scabbia на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Cristina Scabbia.

Ми рекомендуємо запрошувати Cristina Scabbia до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Cristina Scabbia на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Cristina Scabbia у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский