Замовити артиста Daft Punk Tribute

Daft Punk Tribute Офіційний сайт агента

Daft Punk Tribute – французький колектив, який створив власне звучання, змішавши елементи електро, хауса, диско та синтипопу. Пропонуємо шанувальникам електронної музики замовити Daft Punk Tribute та створити неповторну атмосферу на своїй вечірці. Замовляйте артистів у букінг-агентстві BnMusic без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Daft Punk Tribute надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Daft Punk Tribute

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Daft Punk Tribute

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Daft Punk Tribute вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Daft Punk Tribute залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Daft Punk Tribute для вашого свята.

Як замовити виступ Daft Punk Tribute? Щоб замовити виступ Daft Punk Tribute на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Daft Punk Tribute.

Ми рекомендуємо запрошувати Daft Punk Tribute до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Daft Punk Tribute на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Daft Punk Tribute у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский