Замовити артиста Donna Summer tribute

Donna Summer tribute Офіційний сайт агента

Coco Fletcher виступає у чудовому триб'ют-шоу Donna Summer! На сцені ви побачите справжню феєрію, яка справляє на глядачів незабутнє враження. Співачка виступає у стилі поп та соул. З її допомогою ви зробите будь-яке свято блискучим та незабутнім. Ми запросимо Коко Флетчер з Donna Summer tribute на ваш захід без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Donna Summer tribute надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Донна Саммер

  Донна Саммер – це псевдонім. Справжнє ім'я американської співачки – Ладонна Едріан Гейнс. Вона народилася 31 грудня 1948 року у США. Дитиною вона думала, що було б цікаво виступати та співати. Тому вона брала участь у церковному хорі. Пізніше Донна переїжджає до Мюнхена, де зустрічає своє кохання – Хельмутта Зоммера. Вона виходить за нього заміж і народжує свою першу дочку. Після розлучення залишає його прізвище, переінакшивши на американський манер Саммер. З новим ім'ям співачка випускає кілька хітів у середині сімдесятих. Її перший альбом мав величезний успіх. Через численні хіти вона отримує титул королеви диско. Пізніше вона виступає в інших жанрах (соул, піп), її пісні звучать у кінофільмах. У 2012 році артистка померла. Її вплив на подальшу поп-музику було незаперечним. Цей відбиток видно у таких артистів як Мадонна, Бейонсе або Pussycat.

  Коко Флетчер

  Натхнена своїм кумиром, Коко Флетчер чудово наслідує поп-ікону і вважається одним з її найкращих двійників у всьому світі. З особливим тембром голосу та енергійним виконанням вона дарує глядачам іскристу атмосферу 1980-х. Вона підходить для виступів на будь-якому заході. Найбільш виконані пісні:

  • Fame;
  • I'm a Fire;
  • We Can Make It;
  • Winter Melody;
  • Love to Love You Baby.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Donna Summer tribute

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Donna Summer tribute

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Donna Summer tribute вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Donna Summer tribute залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Donna Summer tribute для вашого свята.

Видео Donna Summer tribute

Як замовити виступ Donna Summer tribute? Щоб замовити виступ Donna Summer tribute на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Donna Summer tribute.

Ми рекомендуємо запрошувати Donna Summer tribute до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Donna Summer tribute на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Donna Summer tribute у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский