Замовити артиста Double

Double Офіційний сайт агента

Італійський дует Double виконує запальну музику у стилі євроденс. Підкоривши весь світ своїми мелодійними танцювальними хітами, учасники гурту готові порадувати шанувальників неймовірними виступами! Про те, як замовити зірок на свято та вартість виступу на конкретному заході, можна дізнатися у наших менеджерів.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Double надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Double: біографія дуету

  Творча біографія колективу Double розпочалася у 1985-му році, коли його утворили два колишні учасники іншого популярного ансамблю – тріо Ping Pong. З нього до складу нової групи увійшли вокаліст та гітарист Курт Малоо, а також барабанщик та клавішник Фелікс Хауг. Хіти, видані цим колективом:

  • Because Loving You,
  • Money,
  • Run To Me
  • та інші – підривали світові чарти за лічені дні після виходу в ефір.

  Альбоми продавалися рекордними тиражами.

  Біографія учасників дуету

  Ще до виходу дебютної платівки нового танцювального дуету його учасникам вдалося видати кілька хітів: "Rangoon Moon", "Naningo" та "Woman of the World". Вони моментально розлетілися танцювальними майданчиками всього світу і стали впізнаваними практично скрізь. Нескладно здогадатися, що перший альбом гурту – Blue – мав приголомшливий успіх. Крім інших синглів, шанувальникам дуже полюбилася пісня The Captain of Her Heart, що досягла вкрай високих позицій у європейських чартах. З того часу колектив записав ще кілька альбомів. Ми є офіційними представниками дуету Double. І маємо великий досвід в організації виступів колективу і, з високою ймовірністю, зможемо знайти для вас вільну дату в щільному гастрольному графіку артистів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Double

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Double

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Double вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Double залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Double для вашого свята.

Видео Double

Як замовити виступ Double? Щоб замовити виступ Double на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Double.

Ми рекомендуємо запрошувати Double до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Double на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Double у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский