Замовити артиста Edis

Edis Офіційний сайт агента

Edis — один із найталановитіших турецьких співаків сучасності. Повна назва артиста Edis Görgülü. Жанр виступів – популярна музика. Не знаєте, як урізноманітнити своє свято. Східна зірка на вечірці – те, що треба! Наша агенція запросить Едіса на будь-який захід без переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Edis надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Вже в дитинстві батьки Edis покладали на сина великі надії та віддали його до музичної школи. Його творчий потенціал не знав меж, хлопчик чудово співав, чудово танцював і навіть парадував знаменитостей. Після закінчення вищого закладу артист почав просувати свою творчість, але спочатку його помітили, як актора і запросили на оду з ролей у серіал під назвою Hayatımın Rolü. На знімальному майданчику талант був помічений і йому запропонували записати альбом. Дебютний альбом було записано минулого року, називається він «Ân», пісня «Benim Ol», яка до нього увійшла, «прогриміла на весь світ і посіла друге місце на турецькому хіт-параді. Загалом артист записав лише 2 платівки, але роботи продовжуються. Його творчість дуже популярна, але незважаючи на це співак часто виступає на таких заходах, як:

  • вечірки; дні народження;
  • фестивалі, міські урочистості;
  • весілля, корпоративи.

  Будь-який виступ – це танці, сміх, чудовий настрій та стильна музика. Зірка дуже трепетно ставиться до своїх шанувальників і завжди приділяє їм максимум уваги. На концертах звучать найкращі та найновіші композиції:

  • Dudak;
  • Efsane Fenerbah e;
  • Paha Bi ilemez Bir ey Balat;
  • G zelli ine ft Еміна mp3indirdur;
  • Elimde Degil Akustik.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Edis

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Edis

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Edis вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Edis залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Edis для вашого свята.

Видео Edis

Як замовити виступ Edis? Щоб замовити виступ Edis на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Edis.

Ми рекомендуємо запрошувати Edis до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Edis на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Edis у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский