Замовити артиста Emir

Emir Офіційний сайт агента

Emir – зірка турецької поп-сцени. Його хіти "Eline Dustum", "Sen Olamam" і "Sudan Sebep" довгі роки розривали всілякі топ-чарти. Ми з радістю допоможемо вам запросити Еміра на ваше свято без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Emir надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Величезне впливом геть творчість Еміра надав Таркан. Принц поп-музики написав для молодого співака кілька пісень та повністю спродюсував його перший альбом Ben Sen Olamam. Однойменний трек Емір та Таркан виконали дуетом. Завдяки яскравій зовнішності та чарівному голосу, Emir закохав у себе величезну кількість фанатів не тільки в Туреччині, а й у всьому світі. Його альбоми «Ateşten Bir Rüzgar» та «Kendimden» перетворили Еміра на справжню зірку поп-сцени. У їхньому створенні йому допомагали найавторитетніші турецькі та європейські продюсери, але більшість пісень він написав сам. У 2009 році трек "Eline Dustum" був визнаний "Піснею року" на Istanbul FM Music Awards. На своїх виступах Емір створює атмосферу найпристраснішої турецької мелодрами. Його пісні занурюють у мрії та надихають на романтичні вчинки. Виконавець з відмінним бекграундом та досвідом виступів на різних європейських майданчиках зробить із будь-якого вашого заходу незабутній вечір із нотками ніжності та легкого смутку. Ви гідно оціните чарівний голос Еміра та його чарівні пісні. Творчість музиканта повністю складається з танцювальних хітів, тож ваші гості зможуть не лише вдосталь потанцювати, а й чудово відпочити.

  Популярні композиції:

  1. Eline Dustum;
  2. Sen Olamam feat. Tarkan;
  3. Sudan Sebep;
  4. Bi' Ağla;
  5. Макіна.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Emir

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Emir

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Emir вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Emir залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Emir для вашого свята.

Видео Emir

Як замовити виступ Emir? Щоб замовити виступ Emir на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Emir.

Ми рекомендуємо запрошувати Emir до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Emir на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Emir у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский