Замовити артиста Emma Marrone

Emma Marrone Офіційний сайт агента

Emma Marrone – відома італійська співачка, автор та виконавець у стилі поп-рок. М'який вокал у поєднанні з оригінальними музичними аранжуваннями зробили її популярною не лише в Італії, а й далеко за її межами. Виступ італійської зірки на святі – це гарантія гарного настрою та позитивних емоцій. Запросіть артистку за допомогою нашої агенції. Ми допоможемо реалізувати будь-який проект за її участю на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Emma Marrone надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Еммануела Марроне народилася у Флоренції у 1984 році. Любов до музики та чудовий голос вона успадкувала від батька-музиканта. Вперше здобула популярність у 2003 році як переможець реаліті-шоу на італійському телебаченні «Popstars». Виступала у складі тріо "Lucky Star", а потім брала участь у поп-рок гурту "MJUR".

  Пік популярності

  Справжнім успіхом стала перемога в телевізійному конкурсі для артистів-початківців «Amici di Maria de Filippi» — відмінний старт для сольної кар'єри співачки. У 2010 році Еммі дебютувала з диском "A Me Piace Così", який отримав статус платинового. Через два роки тріумфально виступила в Сан-Ремо, завоював перше місце з композицією «Non è l'inferno».

  Заходи за участю артистки

  Emma Marrone – одна з найпопулярніших виконавців на сучасній італійській естраді. Її запрошують для участі у заходах різного формату та масштабу. Вона включає в свій репертуар як нові пісні, так і старі хіти:

  • L'isola;
  • Mi parli piano;
  • Luna e l'altra;
  • Incredibile voglia di niente;
  • Malelingue;

  Концерти за участю італійської поп-рок зірки — це справжнє свято живої музики, драйв та енергія молодості.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Emma Marrone

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Emma Marrone

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Emma Marrone вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Emma Marrone залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Emma Marrone для вашого свята.

Видео Emma Marrone

Як замовити виступ Emma Marrone? Щоб замовити виступ Emma Marrone на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Emma Marrone.

Ми рекомендуємо запрошувати Emma Marrone до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Emma Marrone на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Emma Marrone у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский