Замовити артиста Eric Clapton & Friends tribute

Eric Clapton & Friends tribute Офіційний сайт агента

Ерік Клептон не потребує представлення. Один із найуславленіших музикантів, легенда рок-музики продовжує радувати любителів жанру своєю творчістю. Його нова концертна програма присвячена пам'яті Джинждера Бейкера, відомого рок-барабанщика. Ми готові надати свої послуги щодо організації заходу, де головною подією стане триб'ют-концерт рок-зірки.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Eric Clapton & Friends tribute надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія творчості

  Легендарний барабанщик та засновник гурту «Cream» Джинджер Бейкер вплинув на ціле покоління музикантів. Він вперше показав, що ударне встановлення може бути ефектним інструментом для сольних імпровізацій. Барабанщик з'явився як яскравий віртуоз і значуща постать у рок-групі. Співпраця Бейкера з Клептоном пов'язана, в першу чергу, з культовою групою 60-х Cream. Поєднання блюзу, психоделічного року та поп-музики створило унікальне та новаторське звучання, яке заклало основи для формування хард-року та хеві-метал у 70-ті.

  Виступ музикантів

  Ерік Клептон разом із професійними музикантами світового рівня представить програму у найкращих традиціях року. Сет-лист концерту присвячений життю Бейкера в музиці і, звичайно, включає їхню спільну творчість у «Cream» та «Blind Faith»:

  • Sunshine of Your Love;
  • The Clearout таке;
  • Blue Moon;
  • Coffee Song;
  • Rollin' And Tumblin';
  • Sea of Joy.

  На концерті Eric Clapton & Friends на вас чекає неймовірна атмосфера живої музики, драйв та відчуття причетності до легендарної музики у виконанні не менш легендарного музиканта.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Eric Clapton & Friends tribute

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Eric Clapton & Friends tribute

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Eric Clapton & Friends tribute вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Eric Clapton & Friends tribute залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Eric Clapton & Friends tribute для вашого свята.

Як замовити виступ Eric Clapton & Friends tribute? Щоб замовити виступ Eric Clapton & Friends tribute на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Eric Clapton & Friends tribute.

Ми рекомендуємо запрошувати Eric Clapton & Friends tribute до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Eric Clapton & Friends tribute на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Eric Clapton & Friends tribute у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский