Замовити артиста Europe

Europe Офіційний сайт агента

Шведський рок-гурт Europe – це якісний хеві-метал, який сподобається будь-якому шанувальнику важкого року. За допомогою компанії BnMusic група Європа може прикрасити живим виконанням своїх хітів ваше приватне свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Europe надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Europe

  Колектив було засновано 1979-го року. Його творцями по праву вважаються віртуозний гітарист Дон Норум та талановитий вокаліст Джоуї Темпест. Для того, щоб забезпечити групу Європа повнішим музичним звучанням, Дон і Джоуї знайшли ще кількох однодумців: басиста Джона Левена, клавішника Міка Мікаелі і, звичайно ж, ударника – Іана Хогланда. Цим різномасним колективом вони взялися підкорювати вершини музичного Олімпу і дуже досягли успіху. Один з перших їхніх синглів – "It's The Final Countdown" – був проданий тиражем понад 3 мільйони екземплярів.

  Подальша біографія групи Europe

  До 1992 року музиканти гурту встигли випустити три вкрай успішні платівки, до складу яких увійшли такі сингли, як Seven Doors Hotel, Rock the Night, Open Your Heart, Superstitious та багато інших. На той час вони продали понад 20 мільйонів екземплярів своїх платівок та досягли періоду творчої кризи, внаслідок чого розпалися. 1999-го року вони спробували відродити групу Європа, яка закінчилася нічим. І, нарешті, до 2003 року музиканти дозріли до того, щоб продовжити творчу кар'єру у складі колективу. З того часу було записано чимало синглів, альбомів, переїжджено чимало гастрольних турів. Ми пропонуємо вам унікальний шанс запросити музикантів із цієї культової групи до себе на свято. Жодні побиті конкурси та виступи місцевої самодіяльності не зрівняються за силою вражень із концертом уславлених артистів гурту Європа.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Europe

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Europe

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Europe вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Europe залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Europe для вашого свята.

Видео Europe

Як замовити виступ Europe? Щоб замовити виступ Europe на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Europe.

Ми рекомендуємо запрошувати Europe до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Europe на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Europe у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский