Замовити артиста Evanescence

Evanescence Офіційний сайт агента

Evanescence: цю групу, що утворилася понад 20 років тому, знають усі і кожен. Зустріч двох підлітків-мрійників докорінно змінила їхнє життя і обіцяла славу та шалену популярність!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Evanescence надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Еванесес: народження легенди

  Біографія Еванес почалася в 1994 році в літньому таборі, де зустрілися вокаліст Бен і вокалістка Емі. Їм було лише 14 і 13 років. Підлітки і думати тієї миті не могли, що через кілька років створять колектив Evanescence, пісні якого запам'ятає весь світ. Вже 1998 року з'явилося кілька альбомів Еванес, пісні з яких крутили на місцевому радіо невеликого містечка штату Арканзас. Замовити Еванес на корпоратив американці зажадали ще до того, як гурт почав виступати на фестивалях і давати концерти. У 1999 році з приходом клавішника гурт Еванес назбирав матеріал на новий альбом, який вийшов у 2000 році і отримав назву Origin. Примітно, що на обкладинці дебютної платівки могла красуватися не назва "Evanescence", Бенд міг називатися "Striken". Тираж диску становив лише 2500 копій, але вони всі були миттєво розпродані на корпоративах та творчих вечорах бенду Еванесес. Другий альбом Evanescence – Fallen мав шалений успіх у США і був проданий тиражем у 6,85 млн копій. З цього моменту склад гурту неодноразово змінювався, але незмінна вокалістка Емі Лі – головна причина, через яку Evanescence вважається одним із найуспішніших гуртів у жанрі альтернативний рок. Щоб замовити свято Evanescence, головне – знати дату проведення заходу. Важливо пам'ятати – ціни артистів підвищуються на Новий рік, різдвяні свята. У плей-лист може потрапити:

  • Bring Me To Life,
  • Lithium,
  • Going Under,
  • Lose Control,
  • My Immortal,
  • What You Want.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Evanescence

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Evanescence

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Evanescence вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Evanescence залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Evanescence для вашого свята.

Видео Evanescence

Як замовити виступ Evanescence? Щоб замовити виступ Evanescence на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Evanescence.

Ми рекомендуємо запрошувати Evanescence до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Evanescence на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Evanescence у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский