Замовити артиста Everything Everything

Everything Everything Офіційний сайт агента

Рок-група «Everything Everything» — одна з найоригінальніших і найнепередбачуваніших у сучасному музичному світі. Музична еклектика, оригінальні аранжування, похмурі тексти та хриплуватий фальцет вокаліста — це все про британців із «ЇЇ». Групу можна запросити на захід у нашій агенції. Ми співпрацюємо з агентом музикантів та гарантуємо організацію заходу за їх участю на високому рівні за прийнятною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Everything Everything надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок музичної кар'єри

  Гурт сформувався у 2007 році з талановитих британських музикантів: барабанщика Майка Спірмена, вокаліста та гітариста Джонатана Хіггса, басиста Джеремі Прітчарда та гітариста Алекса Робершоу. Протягом двох років було випущено три сингли з музичними кліпами, що супроводжували. У 2009-му гурт потрапляє до списку висхідних музичних зірок BBC.

  Перший успіх

  Дебютна студійна робота Man Alive принесла групі широку популярність і номінацію на Mercury Prize. Альбом Arc (2012) був високо оцінений як критиками, так і фанатами. Він потрапив до кращої п'ятірки британських чартів, а група вирушила до свого першого гастрольного туру на підтримку релізу. У 2015 році було записано диск «Get to Heaven», в якому змішалися танцювальні треки та композиції із соціально-політичною спрямованістю. Творчість британців торкається багатьох проблем сучасного суспільства, особливо в останньому випущеному альбомі «A Fever Dream» у 2017 році.

  Де виступає гурт

  Концерт «Everything Everything» ідеально підійде для музичного фестивалю, молодіжних свят чи неформальної приватної вечірки, виступу у клубі.

  Репертуар складається з нових композицій, а також найвідоміших хітів ранньої творчості:

  • "Regret";
  • "Fortune 500";
  • "Photoshop Handsome";
  • "Cough Cough";
  • "No Reptiles";
  • "Zero Pharaoh";
  • "Don't Try".

  Ви отримаєте максимум позитивних емоцій та драйву від виступу легендарних британців.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Everything Everything

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Everything Everything

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Everything Everything вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Everything Everything залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Everything Everything для вашого свята.

Видео Everything Everything

Як замовити виступ Everything Everything? Щоб замовити виступ Everything Everything на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Everything Everything.

Ми рекомендуємо запрошувати Everything Everything до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Everything Everything на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Everything Everything у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский