Замовити артиста Francesco Napoli

Francesco Napoli Офіційний сайт агента

Франческо Наполі – відомий італійський естрадний співак, що користується великою популярністю у Європі, країнах колишнього СРСР, Америки, Японії. Складно придумати вдалішу розвагу для свята, ніж його виступ!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Francesco Napoli надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Замовити Francesco Napoli на корпоратив? Простіше простого!

  Ми, компанія BnMusic, є офіційними представниками Франческо Наполі та спеціалізуємося на організації виступів італійського артиста на святах наших клієнтів (ювілеях, весіллях, банкетах та корпоративах). За нашими плечима – численні успішно проведені концерти Франческо на святах наших клієнтів у всьому світі. Кожен із цих виступів перетворив свято на неймовірну, неповторну та незабутню подію. Ми знаємо все, що має знати офіційний промоутер Francesco Napoli: біографія, особисте життя, творчий шлях. Це означає, що ми зможемо відповісти на будь-які питання, що вас цікавлять, про Франческо Наполі, а також забезпечити чітке дотримання райдера з урахуванням усіх його смаків і уподобань. Адже чим комфортніше і спокійніше почувається виконавець – тим більше сил він зможе вкласти у свій виступ.

  Унікальний Francesco Napoli: біографія артиста

  Батьки не поділяли захоплення майбутнього співака творчістю, вони були впевнені, що з їхнього сина вийде чудовий юрист. Однак Франческо Наполі вірив у свою зірку і навіть почав підробляти як співак у ресторанах та кафе. Спочатку він просто хотів займатися улюбленою справою та отримувати за це деякі суми на кишенькові гроші. Але невдовзі Francesco Napoli освоїв клавішні та струнні інструменти, вдосконалив свій вокал, почав писати пісні та вийшов на більш високий рівень. Виконавець почав брати участь у престижних музичних конкурсах, у тому числі здобув перемогу на фестивалі у Неаполі. 1986-го року Francesco Napoli записав пісню «Balla Balla», яка моментально підірвала всі європейські хіт-паради. Платівку було продано тиражем 12 мільйонів штук у 44 державах нашої планети. Журналісти всіх мастей прагнули взяти у талановитого самородка інтерв'ю, а шанувальники з усього світу мріяли про те, щоб виступ Francesco Napoli замовити на своє свято. З того часу Франческо Наполі випустив низку успішних альбомів і популярних хітів, у тому числі, "Notte Kiara", "Vamos La Playa", "Piano Piano", "Balla Balla 2". Артист залишається затребуваним, незважаючи на появу безлічі нових музикантів на світовій арені, і досі вміло перетворює кожен свій виступ на незабутнє шоу. Черговий альбом під назвою Esistere Франческо Наполі випустив у 2010-му році. Платівка, що включає світовий хіт Lady Fantasy, розійшлася величезним тиражем у Європі, Японії та Америці.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Francesco Napoli

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Francesco Napoli

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Francesco Napoli вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Francesco Napoli залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Francesco Napoli для вашого свята.

Видео Francesco Napoli

Як замовити виступ Francesco Napoli? Щоб замовити виступ Francesco Napoli на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Francesco Napoli.

Ми рекомендуємо запрошувати Francesco Napoli до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Francesco Napoli на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Francesco Napoli у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский