Замовити артиста Frank Sinatra tribute show

Frank Sinatra tribute show Офіційний сайт агента

Хочете доторкнутися до живої легенди та порадувати гостей живим виконанням хітів неперевершеного Френка Сінатра? Наше агентство допоможе запросити Frank Sinatra tribute show на будь-який захід без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Frank Sinatra tribute show надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Francis Albert Sinatra — один із найвідоміших співаків Америки минулого століття, володар унікального баритону, який неможливо забути. Після смерті співака 1998 року мільйони шанувальників не могли в це повірити, адже незважаючи на свій похилий вік, він майже до останнього дня займався музикою. Але його діяльність не забута! Сьогодні почути наживо композиції Frank Sinatra можна завдяки tribute show. Будь-який концерт із виконанням пісень Френка Сінатра – це повернення в молодість, зустріч із кумиром! На виступах звучать найпопулярніші хіти:

  • Let It Snow;
  • America the Beautiful;
  • The World We Knew (Over and Over);
  • My Way;
  • Somethin' Stupid.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Frank Sinatra tribute show

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Frank Sinatra tribute show

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Frank Sinatra tribute show вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Frank Sinatra tribute show залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Frank Sinatra tribute show для вашого свята.

Видео Frank Sinatra tribute show

Як замовити виступ Frank Sinatra tribute show? Щоб замовити виступ Frank Sinatra tribute show на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Frank Sinatra tribute show.

Ми рекомендуємо запрошувати Frank Sinatra tribute show до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Frank Sinatra tribute show на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Frank Sinatra tribute show у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский