Замовити артиста Gabin

Gabin Офіційний сайт агента

Відома група Gabin може прикрасити ваше свято. Усі шанувальники їхніх популярних композицій у стилях джаз-фанк та лаунж будуть у захваті від виступу. Група Gabin відома відмінними постановками, гарною хореографією та яскравою шоу-програмою!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gabin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Gabin

  Італійський гурт Gabin відомий реміксом на популярну пісню «It Don’t Mean a Thing». Композиція вийшла у 2002 році і за короткий час набула почесного статусу міжнародного хіта та своєрідної візитівки колективу. Гурт був створений джазовим бас-гітаристом Максом Боттіні і відомим на той час діджеєм Філіппо Клері. Молоді люди здружилися завдяки талантам, тому швидко розпочали свою співпрацю. Завдяки творчому підходу музикантам вдалося поєднати кілька стилів та створити власний бренд. В результаті створювалися оригінальні пісні, що відрізнялися потужним звучанням. Дебютний альбом з однойменною назвою миттєво набув популярності. Його гідно оцінили шанувальники музичних експериментів. Він одержав кілька премій, а всі пісні могли похвалитися новим стилем – ню-джаз. Деякі композиції стали саундтреками до відомих фільмів. Згодом гурт записував пісні з відомими джазовими виконавцями. Мрія молодих людей про самореалізацію здійснилася, їм удалося створити унікальні композиції, які не мали аналогів у всьому світі. У 2012 році гуртом Gabin була випущена збірка найкращих хітів за останні 10 років. У деяких композиціях чітко чути циганські гітари з їхньою позитивною енергетикою, а також етнічні мотиви. За допомогою нашої компанії можна замовити Gabin на корпоратив за доступними цінами. Всім гостям урочистого заходу надається чудова можливість насолодитися оригінальним шоу, відпочити та повністю розслабитися з улюбленими хітами 2000-х років. Ми гарантуємо дотримання всіх позицій укладених із клієнтами угоди, а саме свято буде організоване на високому професійному рівні.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gabin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gabin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gabin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gabin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gabin для вашого свята.

Як замовити виступ Gabin? Щоб замовити виступ Gabin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gabin.

Ми рекомендуємо запрошувати Gabin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gabin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gabin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский