Замовити артиста Гайтана

Гайтана Офіційний сайт агента

Популярна українська співачка Гайтана вміло та чуттєво поєднує африканські мотиви, блюз, фанк, джазову імпровізацію та соул з українською мовою. Ви зможете насолодитися дивовижним голосом артистки, запросивши її з ексклюзивним концертом за допомогою нашої агенції. Ми гарантуємо якість, оперативність та прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Гайтана надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Гайтана Ессамі народилася 1979 року у Києві в афро-українській родині. Неабиякі вокальні дані та музичний талант виявились у ранньому дитинстві, що дозволило їй неодноразово ставати лауреатом дитячих конкурсів. Співачка виступала разом із джазовими колективами та працювала на бек-вокалі у зірок української естради. 2003-го Гайтана підписала контракт із лейблом «Lavina Music» і випустила свій дебютний альбом «Про тебе». Композиція "Два вікна" принесла артистці премію "Європейська зірка" від ShowBiz Awards. Кар'єра продовжувала набирати обертів — головні музичні нагороди, хіт-паради, участь у «Євробаченні», співпраця зі світовими зірками та продюсерами.

  Участь у заходах

  Гайтана виступає на різних концертних майданчиках: від стадіонів і престижних концертних залів, до затишних клубних сцен і приватних вечірок. Співачка – бажаний гість на сімейних святах, корпоративних заходах, ювілеях. У репертуарі — танцювальні та ліричні пісні англійською, російською та українською мовами:

  • Найкращий;
  • Бажання;
  • Краплі дощу;
  • Інопланетяни;
  • Близькі люди;
  • Сонце в тобі;
  • You'll Like It;
  • Diamond Ring.

  Композиції Гайтани додадуть вашому вечору романтики та яскравих емоцій. Під музику співачки можна і танцювати, і приємно спілкуватись у дружній компанії.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Гайтана

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Гайтана

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Гайтана вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Гайтана залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Гайтана для вашого свята.

Видео Гайтана

Як замовити виступ Гайтана? Щоб замовити виступ Гайтана на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Гайтана.

Ми рекомендуємо запрошувати Гайтана до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Гайтана на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Гайтана у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский